Jej zazdrosny chłopak nie chciał, aby chudła. Ona jednak miała zupełnie inny plan

Jeśli szukasz motywacji do działania, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Od zawsze wpaja się nam, że możemy osiągnąć wszystko, jednak nie jest to zawsze takie łatwe.

Osiągnięcie ustalonego celu wymaga sporo pracy, motywacji i wysiłku. Często o wiele łatwiej jest po prostu sobie odpuścić niż wytrwać w postanowieniu. A w momencie, gdy osiągamy cel, musimy walczyć, aby nie wrócić do starych nawyków.

Dlatego też, chcemy przedstawić Ci historię kobiety, która straciła ponad połowę masy ciała i jest inspiracją dla ludzi na całym świecie.

Christine Carter ważyła 125 kilogramów. 28-latka z Teksasu zaczęła przybierać na wadze, kiedy postanowiła rzucić palenie. Papierosy zamieniła na inny nałóg – jedzenie. W ciągu miesiąca kobieta wydawała ponad 2000 dolarów na nowe uzależnienie.

1

Dwa miesiące później przeszła operację zmniejszenia żołądka. Wtedy też schudła 23 kilogramy. Nie zmieniła jednak swojego trybu życia i bardzo szybko zaczęła przybierać na wadze.

„W tym momencie zdałam sobie sprawę, ze muszę wziąć sprawy w swoje ręce i zrobić coś ze swoim życiem. Widziałam siebie na plakacie jako osobę, która jest pomyłką związaną ze zmniejszaniem żołądka. Po prostu nie wyszło.”

3

Zapisała się na siłownię, znalazła trenera i zmieniła nawyki żywieniowe. Jej waga stopniowo zaczęła się zmniejszać. Kobieta czuła się coraz lepiej. Półtora roku później Carter zmieniła się nie do poznania.

4

Ostatecznie schudła prawie 70 kilogramów. W jednym z wywiadów przyznała, że było to niewiarygodne przeżycie. Kiedy miała chwile zwątpienia, patrzyła na zdjęcia sprzed przemiany i to dawało jej siłę oraz motywację.

Zdjęcia przed i po różnią się diametralnie. Christine schudła więcej niż obecnie waży. Wygląda pięknie i jest idealnym przykładem na to, że ciężka praca popłaca.

4

Kobieta chce pomagać innym. Ciągle pracuje na swoją stroną internetową, gdzie chce dawać rady innym ludziom. Znajdziemy tam pełno porad i programów, które mają dawać motywację.

5

Historia Christine jest świetną motywacją do działania. Każdemu, kto chce zrzucić nadmiarowe kilogramy życzymy siły i wytrwałości!

6

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *