Pierwsze zwierzę, które zobaczysz może wiele powiedzieć o Twojej osobowości

Nasza podświadomość jest niesamowita i może zdradzić Ci wiele na temat Twoich upodobań, wierzeń, wspomnień czy umiejętności. To wszystko bazuje na wszystkim tym co widziałeś, czego doświadczyłeś, a także na rzeczach których nawet nie pamiętasz!

1

1. Kot

2

Jeśli kot został zauważony przez Ciebie jako pierwsze zwierzę to być może niektórzy myślą, że jesteś osobą nieśmiałą. Prawda jest jednak taka, że wolisz przyglądać się z boku i analizować to co widzisz, zamiast być w samym środku akcji. Szczerze nie obchodzi Cię to co inni myślą na Twój temat i chciałbyś aby inni robili to samo. Tworzysz własne zasady i je zachowujesz. Jesteś niezależny i samowystarczalny.

2. Koala

3

Jeśli pierwszym zwierzęciem, którego zobaczyłeś była koala, to oznacza, że jesteś bardzo spokojną osobą i lubisz żyć we własnym tempem. Jesteś bardzo miłą, wrażliwą, troskliwą i uroczą osobą, a wszyscy twoi znajomi wiedzą, że zawsze mogą na Tobie polegać. Nie lubisz dużych imprez, wolisz spokojnie obejrzeć film lub przeczytać dobrą książkę i tak spędzony wieczór będzie dla Ciebie relaksem idealnym. Masz naturę altruisty, lubisz pomagać innym i nie oczekujesz niczego w zamian.

3. Zebra

4

Jeśli jako pierwsze zwierze zobaczyłeś zebrę, to można powiedzieć że jesteś osobą zabawną, charyzmatyczną i wpływową. Jesteś bardzo aktywny i spontaniczny, swoją osobowością zarażasz innych. Jesteś także wzorem do naśladowania, inni zazdroszczą Ci twojej otwartości i humoru. Potrafisz się dobrze bawić, a twoje umiejętności komunikacyjne są nie do pobicia. Nigdy się nie nudzisz, nie lubisz robić ciągle tego samego i zawsze szukasz czegoś nowego w swoim życiu.

4. Kaczka

5

Jeśli kaczka to zwierze, które zobaczyłeś jako pierwsze oznacza to, że jesteś w 100% optymistą i absolutnie nic nie może sprawić, że poczujesz się źle. Dla Ciebie szklanka zawsze jest w połowie pełna, a nawet przepełniona. Żyjesz chwilą obecną i kochasz czerpanie z niego pełnymi garściami. Lubisz odkrywać nowe miejsca, uczyć się nowych rzeczy, a Twoja ciekawość nie ma żadnych ograniczeń.

5. Niedźwiedź

6

Jeśli niedźwiedź jest zwierzęciem które udało Ci się dostrzec jako pierwsze, oznacza to, że jesteś osobą która ceni sobie tradycje. Masz wysokie wartości i budujesz swoje życie zgodnie ze swoimi założeniami. Jesteś cichy i spostrzegawczy, nie lubisz hałaśliwego towarzystwa i zatłoczonych miejsc – znacznie lepiej Ci w ciszy, w miejscach w których panuje harmonia. Jesteś bardzo wrażliwy, troskliwy i dyplomatyczny. Wierzysz w zasady i starasz się żyć zgodnie z nimi, a ze spontanicznością z pewnością nie jest Ci po drodze. Jesteś pracowity, niezawodny i bardzo oddany. Poważnie potraktujesz słowo „deadline” i oczekujesz tego samego od innych.

6. Żyrafa

7

Jeśli żyrafa jest pierwszym zwierzęciem, które zobaczyłeś, oznacza to, że jesteś królem towarzystwa. Potrafisz odnaleźć się w każdej grupie i szybko znajdujesz się w centrum uwagi. Uwielbiasz rozmawiać i naprawdę możesz prowadzić z kimś wielogodzinne rozmowy. Jesteś także bardzo niefrasobliwy i przyziemny. Chociaż wydaje się, że absolutnie nic nie może sprawić, że będziesz smutny, to w głębi duszy wiesz, że jesteś bardzo wrażliwy. Jesteś lojalny wobec swoich przyjaciół i oczekujesz od nich tego samego. Nie lubisz rutyny i bardzo często zmieniasz pracę lub hobby.

7. Słoń

8

Jeśli słoń jest zwierzęciem, które zobaczyłeś jako pierwsze, to nie można o Tobie powiedzieć, że jesteś osobą nieszczerą. Cenisz sobie prawdę, jesteś lojalny i odpowiedzialny, a Twoja rodzina i przyjaciele zawsze mogą na Tobie polegać. Jeśli ktoś z Twoich bliskich potrzebuje pomocy, wiedzą dokładnie z że mogą z Tobą porozmawiać. Zawsze znajdziesz sposób na znalezienie rozwiązania i naprawienie problemu. Nie jesteś tylko dobrym słuchaczem, jesteś niezrównanym rozwiązaniem problemu.

8. Lew

9

Jeśli lew był pierwszym zwierzęciem, które zobaczyłeś to oznacza, że jesteś urodzonym przywódcą. W bardzo naturalny sposób przychodzi Ci przekonywanie ludzi, aby Cię słuchali, potrafisz określić wspólny cel, lecz czasami masz tendencję do dominacji, a Twoje mocne strony mogą przytłaczać. Nie boisz się żadnych wyzwań, tak naprawdę to bardzo je lubisz, bo to właśnie one dają Ci możliwość zaprezentowania się od najlepszej strony. Lubisz konkurować i posiadasz nadzwyczajne umiejętności strategiczne.

9. Świnia

10

Jeśli jako pierwsze zwierzę zobaczyłeś świnię, oznacza to, że jesteś bardzo niezależną osobą i lubisz pracować w samotności. Potrafisz dobrze się skoncentrować, a Twój umysł podróżuje z prędkością 100 km na minutę, dlatego też nie masz czasu tłumaczyć wszystkiego wszystkim. Twoja uwaga dotycząca drobnych szczegółów, błyskotliwej pamięci i wyjątkowych umiejętności analitycznych może sprawić, że będziesz bardzo skuteczny w sprawach związanych z jakimkolwiek śledztwem. Chociaż nie jesteś osobą ekstrawertyczną to bardzo dobrze dogadujesz się z ludźmi.

10. Sowa

11

Jeśli pierwszym zwierzęciem, którego zobaczyłeś była sowa, jesteś bardzo analityczną i głęboko myślącą osobą, która woli pracować samodzielnie. Lubisz spędzać czas w ciszy i nie czujesz się komfortowo w sytuacjach gdy wokół Ciebie jest za dużo osób. Lubisz mieć wszystko dobrze zorganizowane i uporządkowane, każda chaotyczna sytuacja bardzo Cię irytuje. Jesteś perfekcjonistą i czasami oczekujesz tego samego od innych. Nie wszyscy muszą Cię lubić jednak Ci którzy doceniają Twoją osobowość uwielbiają Twoje poczucie humoru i inteligencję.

11. Królik

12

Jeśli królik jest pierwszym zwierzęciem, które zobaczyłeś, jesteś osobą bardzo kreatywną, pełną energii i po prostu zaraźliwie szczęśliwą. Gdziekolwiek jesteś, zawsze wywołujesz śmiech i radość, a każdy chce być twoim przyjacielem. Twoje niesamowite poczucie humoru natychmiast sprawia, że jesteś w centrum uwagi, bez względu na to, czy jest w pracy, czy na imprezie. Niektórzy ludzie mogą myśleć, że jesteś trochę płytki, ale to bardzo dalekie od prawdy. Jesteś bardzo troskliwy, empatyczny i po prostu lubisz przebywać w towarzystwie ludzi, którzy nie zapominają o uśmiechu. Chociaż czasami sam potrzebujesz od tego wszystkiego przerwy.

Share

Dodaj komentarz