Nastolatka dostała okres w szkolnym autobusie, wtedy kolega podszedł do niej i powiedział kilka słów które zapamięta na długo

Okres dojrzewania to czas w którym tak dużo dzieje się w życiu młodych ludzi. Młodzi ludzie często nie są chętni by rozmawiać z rodzicami na temat tego co dzieje się w ich życiu. Dlatego często muszą samodzielnie stawić czoła wszystkim zmianom.

Młode dziewczyny mają jeszcze jedną trudność – dostają po raz pierwszy w życiu okres, co może czasem doprowadzić do krępujących sytuacji. Fakt że nastolatkowie potrafią być bardzo okrutni dla swoich rówieśników wcale nie pomaga. Na szczęście zdarzają się historie takie jak ta, które pokazują jak dobrze potrafią być ludzie.

Pewna matka postanowiła się podzielić historią, która spotkała jej córkę. Dziewczyna, która wracała ze szkoły do domu, po wejściu do szkolnego autobusu zauważyła, że dostała okres. Niestety nie miała podpaski i na jej spodniach pojawiła się plama. Co gorsza nie tylko ona to zauważyła.

Wiadomo, że młodzi ludzie potrafią dokazywać, dlatego dziewczyna przygotowała się na złośliwe komentarze. Wtedy podszedł do niej starszy kolega, jednak zamiast złośliwości powiedział coś naprawdę pięknego.

Podał jej swoją bluzę i powiedział, żeby przewiązała sobie wokół pasa. Na początku dziewczyna była jeszcze bardziej zakłopotana. Jednak po chwili wzięła od niego bluzę, a wysiadając z autobusu nie czuła się zawstydzona.

Po powrocie do domu opowiedziała mamie o całej sytuacji, a ta zamieściła na internecie podziękowanie dla chłopca za to, że zachował się tak jak powinien zachować się każdy dżentelmen oraz dla jego rodziców, że wychowali tak porządnego człowieka. Jej post szybko się rozszedł i wiele osób wychwala zachowanie młodego chłopca.

Takie małe gesty potrafią naprawdę zmienić świat w którym żyjemy. Bardzo cieszymy się, że potrafią się znaleźć młodzi ludzie, którzy mogą być przykładem dla innych.

Share

Dodaj komentarz