Obcy mężczyzna osłonił dziewczynę podczas ataku w las vegas. Później otrzymał sms, który przyprawia o gęsią skórkę

Ponad 50 osób zginęło, a ponad 500 zostało rannych w trakcie ataku w Las Vegas. Pośród tych, którzy spojrzeli śmierci w oczy była Renee. Ona miała jednak szczęście…

Przeżyła dzięki obcemu mężczyźnie, który postanowił jej pomóc, zamiast martwić się tylko o siebie. Niedługo potem siostra Renee napisała do nieznajomego, a jej słowa przyprawiają o ciarki.

Renee tańczyła pod sceną podczas koncertu Jasona Aldeana. Aby widzieć lepiej ona i Brendan Kelly, którego poznała kilka godzin wcześniej, podeszli bliżej sceny.

– „Po prostu tańczyliśmy i dobrze się bawiliśmy, gdy nagle usłyszałam głośne dźwięki, które brzmiały jak fajerwerki.” – powiedziała Renee.

1

Dźwięki powtarzały się nadal, jednak występujący na początku ich nie usłyszeli i kontynuowali show. Po pewnym czasie ludzie zaczęli się orientować, że stało się coś strasznego.

– „Zanim w ogóle wiedziałam, co się stało, Brendan przewrócił mnie i zasłonił przed ogniem.” – opowiada kobieta.

Kiedy strzelanina w końcu się skończyła, Brendan złapał rękę Renee i powiedział: „Musimy stąd uciekać”. Podniósł ją z ziemi i zaczęli biec.

– „Przez cały wieczór nie opuszczał mnie na krok.” – mówi Renee.

Setki osób zostało postrzelonych, jednak Renee nie była wśród nich, dzięki pomocy nieznajomego. Jeszcze tego samego wieczora Brendan otrzymał SMS od siostry Renee, która była mu bardzo wdzięczna.

2

– „Dziękuję ci bardzo z głębi serca, że zająłeś się moją siostrą… Serio. Bezpiecznej nocy.”

– „Oczywiście, to jest to, co robimy, zajmujemy się sobą i ludźmi dookoła. Jestem wdzięczny, że mogłem tam być w tym szalonym momencie.”

– „Jesteś niesamowity!”

– „Bardzo się cieszę, że pomogłem, proszę Pani.”

W takich momentach ludzie pokazują swoje prawdziwe oblicza. Ten nieznajomy ochronił młodą kobietę i uratował jej życie.

Share

Dodaj komentarz