Ta rodzina zmieniła opuszczoną oborę w luksusowy dom. Gdy zobaczyłem jej wnętrze zaniemówiłem z wrażenia

Większość ludzi widząc rozpadające się ruiny, widzi przeszłość. Carlos Alonso i jego siostra patrząc na starą oborę w Hiszpanii, zobaczyli przyszłość.

Brat i siostra szukali domku w rolniczych regionach Hiszpanii, gdy trafili na porzuconą oborę w środku niczego. Wysoko na wzgórzu budynek był oddalony od linii energetycznych i bieżącej wody. Mimo wszystko rodzina Alonso zobaczyła w nim podwaliny pod luksusową przestrzeń mieszkalną.

Do stworzenia ich wymarzonego domu, Carlos i Camino postanowili pozostać przy estetyce, którą zaproponowali oryginalni budowniczowie. Na przykład, pozostawili kamienną fasadę budynku, jedynie wzmacniając ją cementem.

Zmiany, które wprowadzili także odnosiły się do oryginału. Zmienili na przykład stare wodopoje w fontanny, a miejsca na siano w sypialnie.

Nawet w środku lasu, każdy luksusowy dom potrzebuje bieżącej wody i elektryczności. I tutaj pomysłowość rodzeństwa miała okazję się objawić.

Biorąc pod uwagę lokalizację na wzgórzu i południową ekspozycję, mogli oni zamontować panele słoneczne, które dają odpowiednią ilość energii nawet zimną. Studnia, którą wykopali zaopatruje ich w wodę, która nadaje się zarówno do picia, jak i mycia.

Jednak najbardziej niezwykłą rzeczą w tym domu jest to, jak przestrzenne i piękne są wnętrza. Kiedy wejdziesz do środka, ciężko uwierzyć, że kiedyś mieszkały tam zwierzęta.

Zobacz niesamowitą transformację obory i udaj się na wirtualny spacer dzięki filmikowi poniżej:


Source: youtube.com

Share

Dodaj komentarz