Kobieta adoptowała dwójkę dzieci. Gdy po kilku dniach odkryła o nich prawdę, myślała, że to jej się śni

Po tym, jak jej małżeństwo rozpadło się, Katie Price postanowiła rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu.

Przeprowadziła się do nowego domu w Kolorado, zmieniła pracę i postanowiła adoptować dziecko. Katie wcześniej starała się o własne dziecko, ale teraz podjęła decyzję, że zostanie mamą adopcyjną.

To było w 2016 roku, Katie – poprzez opiekuna agencji adopcyjnej – dowiedziała się o czterodniowym chłopcu, który został porzucony w miejscowym szpitalu. Nie miał imienia, więc Katie nazwała go Grayson. Zajmowała się nim przez 11 miesięcy, zanim sąd uregulował jego sytuację prawną. Teraz Katie mogła przysposobić Graysona.

Katie cieszyła się z macierzyństwa. Czuła, że pewnego dnia zechce powiększyć rodzinę. Ale uznała, że najwcześniej za kilka lat, by mogła poświęcić Graysonowi jak najwięcej czasu. Jednak zaledwie miesiąc później Katie otrzymała telefon. To był inny pracownik agencji, który powiedział jej o pilnej potrzebie zapewnienia domu, porzuconej w tym samym szpitalu, dziewczynce.

„Przez następne minuty i kolejne rozmowy telefoniczne, które odbyły się tego popołudnia, kołatała mi w głowie myśl: Wiem, że jestem szalona, ​​ale Bóg mówi mi, żebym powiedziała TAK „.

Kilka godzin później, mała Hannah została dostarczona do domu Katie.

Kiedy Katie przyjrzała się bransoletce Hannah, pomyślała, że to wyjątkowy zbieg okoliczności, że imię matki było tym samym imieniem, które nosiła matka Graysona.

Katie postanowiła kopać głębiej, a przeglądając papiery Hannah, odkryła, że ​​jej mama urodziła w tym samym czasie co matka Graysona.

Czy to może być zbieg okoliczności?

Ale Grayson i Hannah nie wyglądają podobnie, mimo to Katie nabrała przekonania, że dzieci są w jakiś sposób ze sobą powiązane.

„Grayson jest pół Afroamerykaninem o pięknej ciemnej skórze i ciemnych kręconych włosach” – napisała Katie na swoim blogu. „Hannah ma jasną karnację i proste jasne włosy.”

Szukając prawdy, Katie odnalazła matkę biologiczną Hannah. Kiedy w końcu ją zobaczyła, nie miała wątpliwości, że ta kobieta jest biologiczną mamą Graysona.

Test DNA później potwierdził, że Grayson i Hannah są przyrodnim rodzeństwem!

„Co by było, gdyby Hannah poszła do innej rodziny?” – kontynuowała Katie na swoim blogu. „Nigdy byśmy nie znaleźli jej, ani matki Graysona. Nigdy by się nie poznali!”

„Nie mogłam uwierzyć w cud, który właśnie się wydarzył.”

1

Katie oficjalnie adoptowała Hannah w grudniu 2018 roku i jest szczęśliwsza niż kiedykolwiek.

„Tego dnia kiedy zgodziłam się zająć Hannah, poczułam najdziwniejsze uczucie. Nie sądzę, abym naprawdę do tego momentu czuła niezaprzeczalną wiarę w Boga (lub jakikolwiek wyższego ducha).”

„Mój mózg kazał mi powiedzieć „nie”, ponieważ nie miało to sensu i nie było w moich planach, ale coś w środku ciągle powtarzało mi, że muszę powiedzieć „TAK”. To prawdziwy cud, nazwij to, jak chcesz, ale to niesamowite, że moje dzieci się nawzajem znalazły. „

2

Cóż za niesamowita opowieść o niesamowitym wręcz zbiegu okoliczności!

Share

Dodaj komentarz