Maciej Musiał pokazał zdjęcie z ojcem. To znany aktor

Doskonale znany wszystkim z „Rodzinki.pl” Maciej Musiał (23 l.) ma aktorstwo we krwi. Gwiazdor opublikował właśnie w sieci zdjęcie ze swoim ojcem. To również znany aktor! Andrzej Musiał (63 l.) grał m.in. w „Młodych wilkach 1/2” oraz „Plebanii”. Fani młodego aktora są zaskoczeni!

Maciej Musiał znany jest widzom przede wszystkim z roli Tomka Boskiego w serialowym hicie TVP „Rodzinka.pl” oraz współprowadzenia „The Voice of Poland”. Swoją karierę aktorską zaczął już w wieku 9 lat i pnie się coraz wyżej. Widocznie od zawsze miał to zapisane w genach. Jak się okazuje, rodzice Musiała, Anna i Andrzej Musiałowie, również są aktorami!

Maciej wrzucił właśnie na Instagram zdjęcie ze swoim tatą. Podpisał ją „Sweetfocia z tatą”. Jego obserwatorzy piszą w komentarzach, że bardzo dobrze kojarzą twarz jego rodzica. Andrzej Musiał zagrał role policjantów oraz komisarzy m.in. w „Młodych Wilkach 1/2”, „Psach”, „Ekstradycji 2”, „Na wspólnej”, „Sępie” oraz „Jack Strong”.

Widocznie Maciejowi tak się spodobał zawód rodziców, że poszedł w ich ślady. Trzeba przyznać, że robi o wiele większą karierę niż oni. Rodzice rzeczywiście muszą być z niego dumni.

  1. Maciej Musiał, Andrzej Musiał

1

Andrzej Musiał również jest aktorem

2

Tata aktora gra głównie role policjantów

3

Rodzice aktora muszą być dumni z syna

4

Maciej zaczął grać, kiedy miał 9 lat

5

Musiał znany jest z „Rodzinki.pl” oraz „The Voice of Poland”

6

Musiał poszedł więc w śłady rodziców

Źródło:fakt.pl

Share

Dodaj komentarz