Musiała pochować swojego syna. 5 lat później zobaczyła nieznajomego i nagle wszystko zrozumiała

Dave i Jane Daulton są nietypowym małżeństwem, bo kto w tych czasach pozwala sobie na piątkę dzieci? Para od samego początku znajomości marzyła o licznej rodzinie. Ich najmłodsze, piąte dziecko przyszło na świat chore. Tommy urodził się z zespołem Downa. Mając cztery lata, Tommy trafił do szpitala…

Jane i Dave są wspaniałym małżeństwem i dobrymi przyjaciółmi. Bardzo kochają swoje dzieci, a rodzinna tragedia tylko umocniła więź między nimi.

1

Czteroletni wówczas Tommy, ich najmłodszy syn, który urodził się z zespołem Downa, musiał przejść operację. Niestety, pod wpływem silnej alergii na środki znieczulające chłopiec zapadł w śpiączkę. Zmarł trzy dni później.

2

Rodzice Tommiego bardzo przeżyli jego śmierć, a to, co pomogło im odzyskać spokój ducha to dziwne sny Jane… Kobieta wspomina, że trzy noce pod rząd śnił się jej chłopiec z zespołem Downa proszący o pomoc. Według niej, to był znak!

3

Mąż Jane został poinformowany o tym, że do domu opieki dla porzuconych dzieci trafił malutki chłopiec z zespołem Downa i wrodzoną wadą serca. Szanse, że ktoś go adoptuje, były znikome. Ben miał jednak szczęście – Jane uznała, że jej sny dotyczyły właśnie jego! Para adoptowała go.

4

Ben musiał przejść operację, co było trudnym przeżyciem dla całej rodziny, ponieważ przypominało o bolesnej stracie Tommiego. Na szczęście wszystko zakończyło się dobrze!

5

W tym momencie Ben jest już 28-letnim mężczyzną, który ma wspaniałych rodziców oraz naprawdę wielu braci i sióstr! Państwo Daulton nie poprzestali na jednej adopcji.

6

W 1995 roku, czyli pięć lat po adopcji Bena, rodzina przyjęła pod swój dach Emily.

7

Potem dołączyła do nich Lani. Dzieci z zespołem Downa praktycznie nie mają szans na adopcję, stąd idea Jane i jej męża jest zupełnie wyjątkowa!

8

Niedawno małżeństwo dowiedziało się, że na Ukrainie jest wiele sierot, które nie mogą znaleźć domu. Zostali pierwszą amerykańską parą, która adoptowała sierotę z zespołem Downa z Ukrainy, małą Anyę.

9

Następnie do rodziny dołączyli Jack, Philip, Molly i Marina. Piątka biologicznych dzieci Jane i Dave jest bardzo dumna ze swoich rodziców. Co sądzicie o tak licznej rodzinie?

10

Źródło: podaj.to

Share

Dodaj komentarz