Ciężarna jamniczka skrywa niesamowity sekret. Wyjawia go po porodzie. Tego się nie spodziewałam

Co jakiś czas poznajemy historie, pozostające na długo w pamięci. Ta łamie serce i nasuwa pytanie co zrobić, by uświadomić ludziom, że zwierze nie jest rzeczą. Dotyczy suczki, która na pewno nie zasłużyło na zło, jakie ją spotkało.

Za chwile poznacie niesamowita jamniczkę o imieniu Maria. Przez większość swojego życia spotykały ją na zmianę okrucieństwo i zaniedbanie. Przez kilka miesięcy jej tylne łapki były sparaliżowane. Pomimo tego stanu jej właściciele postanowili zmusić ją do zajścia w ciążę.

1

Problemy z kręgosłupem i łapami są bardzo typowe dla jamników, ponieważ mają taką a nie inną budowę ciała. Możemy sobie tylko wyobrażać jak mało znaczyła dla swoich właścicieli, skoro doprowadzili ją do stanu, w którym nie mogła chodzić. Gdy odwiedzili się, że pies będzie musiał być poddany drogiemu zabiegowi cesarskiego cięcia, zamiast zapłacić, postanowili ją porzucić.

Na szczęście nie każdy człowiek ma serce z kamienia. Bezdomną, sparaliżowaną i ciężarną suczkę uratowali wolontariusze z organizacji Friends of Emma w Teksasie.

2

Pierwsza wizyta u weterynarza wykazała, że piesek cierpi na anemię i wiele infekcji, spowodowanych ogromnym zapchleniem. Była też niesamowicie straumatyzowana i przerażona.

3

Ta historia ma jednak szczęśliwe i bardzo zaskakujące zakończenie. Na szczęście jej szczeniaki znalazły nowy dom, a suczka po kilku miesiącach terapii znowu ufa ludziom. Stało się również coś przełomowego. Maria znowu może chodzić! Zobaczcie sami:


Source: youtube.com

Źródło: podaj.to

Share

Dodaj komentarz