Lekarze twierdzili, że nigdy nie będzie mieć dzieci, a zaszła w ciąże bliźniaczą. Ale na badaniu USG doznała przerażenia

Charlene Medlicott była piętnastolatką, kiedy usłyszała od lekarza, że ma chorobę, która powoduje torbiele na jajnikach. Jak możecie się domyślić, wiązało się to z brakiem możliwości posiadania dzieci w przyszłości. Była to dla niej bardzo przykra wiadomość.

Tymczasem Charlene ku zdziwieniu wszystkich lekarzy zaszła w ciążę, a do tego – ciążę bliźniaczą!

Kiedy 19-letnia Charlene Medlicott i jej mąż Mark usłyszeli tę radosną nowinę, nie mogli przestać płakać ze szczęścia.

Od czasu, gdy u Charlene wykryto zespół policystycznych jajników, para nie nastawiała się na to, że kiedykolwiek będą mogli mieć dziecko. Okazało się jednak, że mają do czynienia z cudem!

Jednak prawdziwe zaskoczenie przyszło dopiero po kolejnym badaniu USG…

Wyszło na nim, że to nie bliźniaki, a czworaczki! Z czego wynika, że Charlene, której powiedziano, że nigdy nie zajdzie w ciążę, zostanie mamą czwórki wspaniałych dzieci.

1

Charlene urodziła cztery zdrowe dziewczynki: Gracie-Lou, Rosaline, Amalia-Rose oraz Eveylynn. Kobieta okazała się być najmłodszą mamą w Wielkiej Brytanii, która urodziła czworaczki.

Poza tym, była to ciąża, gdzie czworaczki okazały się być jednojajowe. Co to oznacza? Spójrzcie tylko na to urocze zdjęcie!

2

Źródło: webniusy.com

Share

Dodaj komentarz