Dramat Małgorzaty Rozenek i jej męża. Po wielkich sukcesach wszystko zaczęło się walić

Małgorzata Rozenek razem ze swoim mężem Radosławem mają spory problem. Jej życiowy partner ma już na koncie od niedawna porażkę związaną ze swoim biznesem. Dodatkowo starania o dziecko na ten moment nie przynoszą widocznych efektów. Czy wszystko wróci do normy?

Małgorzata Rozenek to bez wątpienia jedna z bardziej przedsiębiorczych celebrytek w polskim show biznesie. Razem ze swoim mężem Radosławem Majdanem stanowi bardzo przedsiębiorczą parę, choć nie ukrywa, że to głównie ona stoi za ich sukcesami. Niestety, ostatnio pojawiły się pewne problemy, związane z marką Radosława. Na szczęście rozwiązanie jest kwestią czasu i para na nowo będzie się cieszyła sukcesami.

Małgorzata Rozenek buduje imperium

Małgorzata Rozenek razem z Radosławem stanowią przepiękną parę, wręcz idealną. Przynajmniej tak się wydaje z pozoru. Oboje zawsze uśmiechnięci i znakomicie wystylizowani. W mediach społecznościowych mają bardzo dobrze wykreowany wizerunek. Wiecznie szczęśliwi i osiągający raz po raz nowe sukcesy. Czego chcieć więcej od życia?

Żeby nie było zbyt sielankowo okazuje się, że nawet między nimi nie brakuje nieporozumień. Zwłaszcza ostatnio, a powodem są sprawy zawodowe, nie prywatne. Radosław Majdan niedawno założył własną markę i sygnuje swoim nazwiskiem perfumy. Niestety nazwa perfum, które stworzył przysporzyła mu sporo kłopotów. Wywołało to niemały skandal, gdyż sygnatura, którą wybrał – „Vabun for Lady No. 5” przywodzi na myśl tylko jedną, pilnie strzeżoną prawami nazwę. Nazwa zawierała część charakterystyczną dla legendarnych perfum stworzonych przez markę Chanel. Przysporzyło to wielu problemów, także finansowych. Małgorzata Rozenek mocno to przeżyła, ale oboje są dobrej myśli.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan mają jeszcze inne plany

Jednak to nie koniec dramatów pary. Klęska firmy z perfumami, przysporzyła im sporo kłopotów. Radosław musiał zniszczyć ogromne ilości opakowań perfum i innych materiałów z tym związanych. Dopiero kiedy wyprodukuje nowe materiały promocyjne, będzie mógł ruszyć ze swoją marką na nowo. Wiąże się to oczywiście z ponownymi, ogromnymi nakładami pieniężnymi. Kiedy firma Radosława rok temu weszła na giełdę, wszyscy zwiastowali im sukces. Nic nie zapowiadało takiej porażki finansowej, jak i medialnej.

Pojawiły się jednak nowe prognozy na opłacalny biznes. Radosław, jako były piłkarz od zawsze marzył o założeniu swojej własnej szkółki piłkarskiej. Blokowały go inne inwestycje, jednak jak twierdzi nigdy nie jest za późno na realizacje swoich marzeń. Mając u boku taką przedsiębiorczą kobietę, wszystko staje się o wiele prostsze. Synowie Małgorzaty, Stanisław i Tadeusz, również podzielają entuzjazm rodziców związany z nowym piłkarskim biznesem. Jednak jest jeszcze inne marzenie, które małżeństwo chce zrealizować.

Małgorzata Rozenek zostanie mamą?

Para od dłuższego czasu, stara się o dziecko. Okazuje się, że w ich przypadku nie jest to takie proste. Małgosia po raz kolejny marzy o zostaniu mamą. Do tej pory ograniczeni byli wieloma zobowiązaniami biznesowymi, a także występami w programach np. „Azja Express” i „Iron Majdan”. To właśnie przedsiębiorcza celebrytka zorganizowała im możliwości pokazania się szerszej publiczności. Teraz jednak czas na nowe wyzwanie dla obojga – dziecko. Jak się okazuje, starają się o dziecko metodą in vitro. Nie jest to jednak takie łatwe i obojgu potrzeba cierpliwości.

Większość planów, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym, zaczęła się walić. Miejmy jednak nadzieję, że już niedługo Rozenek i jej ukochany wyjdą na prostą.

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz