Księżna Kate skradła show i przyćmiła wszystkie aktorki. Odbyło się uroczyste rozdanie statuetek BAFTA

niedzielny wieczór 10 lutego w londyńskiej Royal Albert Hall odbyło się uroczyste rozdanie statuetek BAFTA, czyli nagród przyznawanych przez Brytyjską Akademię Sztuk Filmowych i Telewizyjnych. Wydarzenie to co roku przyciąga tłumy gwiazd znanych z dużego oraz małego ekranu, a także przedstawicieli z Pałacu Kesington. Od trzech lat rodzinę królewską na gali reprezentują księżna Kate oraz książę William. Tym razem bez wątpienia przyszła królowa skradła show i przyćmiła wszystkie aktorki.

Księżna Cambridge na tę okazję ubrała białą suknię z atelier Alexandra McQueena. Dobrała do niej szpilki od Jimmy’ego Choo oraz biżuterię wycenianą na około 600 tysięcy funtów – bransoletę królowej Elżbiety II, a także kolczyki, które należały wcześniej do księżnej Diany. Pojawiła się w nich na koncercie w Royal Albert Hall w 1991 roku.

Co ciekawe, w identycznym projekcie, lecz w kolorze różowym, Kate pokazała się w listopadzie ubiegłego roku na 70. urodzinach księcia Karola. Wydaje się, że naprawdę polubiła fason odsłaniający wystające obojczyki oraz subtelnie podkreślający jej talię. Książę William natomiast towarzyszył małżonce w niezwykle szykownym czarnym smokingu.

A jak na galach prezentowali się w ubiegłych latach?

1

Książę William w gustownym smokingu i księżna Kate w sukni od Alexandra McQueena na tegorocznej gali.

2

W 2018 roku William pokazał się w tym samym outfitcie, natomiast ciężarna księżna wybrała projekt Jenny Peckham.

3

Na gali BAFTA 2017 Williamowi zabrakło białej poszetki, natomiast księżna wybrała kwiatową kreację Alexandra McQueena. Co ciekawe, oryginalny projekt miał gorsetową górę na ramiączka. Na prośbę Kate jednak został zmodyfikowany.

4

W 2011 roku, kilka miesięcy po ślubie, para pojawiła się na rozdaniu nagród BAFTA w Los Angeles. Kate prezentowała się zachwycająco w kreacji Alexandra McQueena oraz bogato zdobionym pasku podkreślającym szczupłą figurę.

Źródło: viva.pl

Share

Dodaj komentarz