Złośliwa pasażerka każe matce „zamknąć się”. Wtedy stewardesa reaguje w sposób, który przeraża wszystkich

Marissa Rundell była mocno przejęta podróżą samolotem ze swoim 8-miesięcznym synkiem. Nie wiedziała jak mały ją zniesie.

Ku jej zaskoczeniu wszystko zapowiadało się nad podziw dobrze. Synek Marissy był bardzo grzeczny i spokojny. Do czasu kiedy obok niej miejsce zajęła inna pasażerka.

1

Podobnie jak Marissa miała miejsce z tyłu samolotu, tyle że jej najwyraźniej to nie odpowiadało. Kiedy tylko podeszła do miejsca, rzuciła torbami i powiedziała:

„To jest k**** śmieszne. To k**** jakieś nieporozumienie, żeby siedzieć z tyłu”

Marissa poprosiła ją grzecznie żeby nie przeklinała. Ale kobieta rzuciła jeszcze kilka głośnych wulgaryzmów.

„Poprosiłam ją jeszcze raz, aby nie używała takiego języka, ale odpowiedziała, że mam zamknąć jadaczkę i sp*******ć. Wtedy podeszła stewardessa i zapytała w czym problem” – dodaje Marissa.

Wówczas kobieta stanowczo oświadczyła, że nie zamierza siedzieć obok dziecka.

Stewardessa cierpliwie wysłuchała pełnych wściekłości i zajadłego oburzenia skarg kobiety, po czym powiedziała, że może zaproponować jej jedynie miejsce w innym samolocie.

To jeszcze bardziej rozwścieczyło kobietę. Zażądała danych osobowych stewardessy, groziła jej, że sprawi, że wyleci z pracy i nie przestawała krzyczeć.

Cierpliwość stewardessy się kończyła. Powiedziała kobiecie, że będzie musiała opuścić pokład. I nie czekając na jej reakcję zadzwoniła po obsługę lotniska i poleciła usunąć pasażerkę.

Wprawiło to w konsternację awanturnicę. Zamilkła wreszcie, ale hardo poprosiła jeszcze o przemyślenie tej decyzji. Stewardessa była nieugięta. Pasażerka wówczas przeprosiła i tym razem już prosiła, żeby pozwoliła jej lecieć.

Jednak pojawiła się już obsługa i bezdyskusyjnie kazała jej opuścić pokład.

Marissa jest ogromnie wdzięczna obsłudze Delta Airlines. Mimo, iż jej synek zdenerwował się krzykami i zaczął płakać. Po wyjściu kobiety uspokoił się i podróż przebiegła bezproblemowo.

„Obsługa lotu spisała się na medal. Byli niesamowici, nie wiem jak wyglądałaby ta podróż gdyby nie oni.”

2

Zgadzasz się z zachowaniem obsługi lotu?

Źródło: webniusy.com

Share

Dodaj komentarz