Po 2 latach samotny pies znowu spotkał swoją panią. Nagranie wyciska łzy

Nie od dziś wiadomo, że to pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Ten zwierzak pozostaje wierny i lojalny nawet wtedy, gdy ze swoim właścicielem nie widzi się przez bardzo długi czas. Do magicznego i wzruszającego spotkania po latach doszło między Kameroun Mares i jej pupilem rusy husky o imieniu Semper. Po 2 latach właścicielka odnalazła swojego zaginionego przyjaciela.

To nagranie wyciska łzy. Gdy Kameroun Mares, kobieta mieszkająca na Florydzie w USA, musiała opuścić swój rodzinny dom, nie spodziewała się, że straci w tym czasie ukochanego przyjaciela. Wyjechała do Kalifornii, aby leczyć złośliwy nowotwór – białaczkę. W tym czasie swojego pupila, przyjaciela i kompana pozostawiła pod opieką współlokatorów. Leczenie przebiegało pomyślnie, a właścicielka już niedługo miała wrócić do Sempera, gdy nagle dostała straszny telefon. Okazało się, że jej husky zaginął.

– Zawsze był mi bardzo wierny i oddany. To bardzo lojalny pies. Współlokator powiedział mi, że mój Semper zaginął. Byłam zdruzgotana – relacjonowała kobieta.

Jej pies zaginął dwa lata wcześniej. Kobieta się nie poddała

Kobieta niemal od razu rozpoczęła poszukiwania czworonoga. Początkowo miała nadzieję, że wróci on sam, jednak już po dwóch dniach ta nadzieja znikła niemal całkowicie. Mimo to Kameroun nie poddała się.

– Przez rok szukałam go w całej Kalifornii – zamieszczałam ulotki, dzwoniłam do weterynarzy, chodziłam po schroniskach. Zamieszczałam też zdjęcia mojego psa w różnych grupach na Facebooku, forach dla właścicieli psów i innych stronach. Każdego dnia czekałam na telefon z wiadomością, że ktoś go znalazł. Semper miał mikrochip odkąd skończył 3 miesiące, ale mimo to nikt się nie odezwał. Bardzo się martwiłam i strasznie za nim tęskniłam – podsumowała swoje działania kobieta, jednak wszystko to okazało się bezskuteczne.

W końcu właścicielka zdecydowała się na współpracę z prywatnym detektywem. Była gotowa zrobić wszystko, żeby odnaleźć przyjaciela. Miała bowiem pewność, że on równie mocno tęskni za nią, jak ona za nim. Nie dopuszczała do siebie myśli, że mogłoby mu się coś stać.

Jak się okazało, pomoc detektywa okazała się strzałem w dziesiątkę. Ana Campos, która współpracowała z kobietą, bardzo szybko trafiła na trop zwierzaka.

– Sprawdziliśmy mikrochip i okazało się, że w 2016 roku jakaś kobieta dodała swoje imię i nazwisko do mikrochipa Sempera. Najwyraźniej druga firma nie sprawdziła, że mikrochip był już zarejestrowany na pierwotną właścicielka psa. Później okazało się, że ktoś wystawił Sempera na sprzedaż za 200$ i właśnie dlatego nikt nie odezwał się do właścicielki, że go odnalazł – relacjonowała detektyw.

Właśnie dzięki tej poszlace bardzo szybko udało się zlokalizować Sempera i przywieźć go do Kameroun. Nagranie z wspaniałego, wzruszającego pojednania można teraz obejrzeć w internecie. Mimo 2-letniej rozłąki widać, że więź między właścicielką a jej psem ani trochę nie zmalała.


Source: youtube.com

Źródło:pikio.pl

Share

Dodaj komentarz