Odcięli nogi szczeniakowi, a następnie zostawili go w lesie by umarł

Niektóre historie, aż trudno opisać, ponieważ wywołują tak duże oburzenie. Jeśli jesteś wrażliwy na cierpienie zwierząt uprzedzamy, że ta historia jest bardzo smutna. Chcemy jedna się nią podzielić w nadziei na zaostrzenie prawa. Chcielibyśmy, aby w krajach takich jak Turcja, gdzie miało miejsce to zdarzenie, miała ostrzejsze prawo.

Niech ludzie, którzy krzywdzą zwierzęta wiedzą, że nie są bezkarni!

Nuray Ersoy spacerował po lesie w prowincji Sakarya w Turcji, gdy nagle dostrzegł zranionego szczeniaka. Miesięczny piesek miał odcięte nóżki i ogon. Nuray natychmiast zawiózł go do kliniki weterynaryjnej.

Weterynarz Berktuğ Çiftçi, który leczył małego szczeniaka powiedział agencji prasowaj, że widać było, że kończyny zostały odcięte z użyciem ostrego narzędzia, takiego jak siekiera. Wiadomo więc, że piesek został zraniony przez człowieka.

Sprawa małego pieska wzbudziała szok i oburzenie nie tylko w Turcji, ale również na świecie. Politycy w Turcji zapowiedzieli zaostrzenie prawa dotyczącego znęcania się nad zwierzętami. Jak podaje Mirror Prezydent Tayyip Erdogan również zabrał głos w tej sprawie i potępił sprawców.

Niestety po dwóch dniach walki malutki piesek zmarł w trakcie operacji. Jak podają lokalne władze, został aresztowany podejrzany operator maszyny budowlanej.

Organizacje zajmujące się ochroną praw zwierząt chcą zaostrzenia przepisów. To niedopuszczalne by sprawiać ból zwierzętom. Udostępnij ten post jeśli uważasz, że prawo powinno być zaostrzone, a sprawcy powinni ponieść karę

Źródło: podaj.to

Share

Dodaj komentarz