Sąsiad otwiera drzwi i widzi zaginione od kilku dni dziecko. Obok niego stał ogromny pit bull

W życiu rodzica straszną tragedią jest, gdy dziecku dzieje się krzywda, a jeszcze gorszą jak nie wie gdzie ono jest i co się z nim dzieje. Niestety są ludzie, którzy muszą zmierzyć się z tak okrutną rzeczywistością.

Gdy 2-letnia Charlee Campbell zniknęła z domu swojej babci, wszyscy zaangażowali się w jej poszukiwania. Gdy dzień zmienił się w noc, sytuacja była bardzo nieciekawa.

Był czerwiec 2018, gdy babcia małej Charlee zorientowała się, że dziewczynka zniknęła wraz ze swoim najlepszym przyjacielem, pit bullem imieniem Penny.

Pomimo ekipy ratunkowej i 100 wolontariuszy zaangażowanych w poszukiwania, 36 godzin później po Charlee nadal nie było śladu.

Wayne Brown, sąsiad, był w swoim domu modląc się o to, aby dziewczynka wróciła cało, gdy nagle zauważył coś kątem oka…

Charlee Campbell spała, gdy jej dziadek wychodził do pracy wcześnie rano. Kilka godzin później jej babcia obudziła się i zorientowała się, że dziecka nigdzie nie ma. Drzwi wejściowe do domu były otwarte.

1

Charlee i jej pies, Penny, zaginęły bez śladu.

Policjanci, strażacy i psy tropiące zaczęli poszukiwania, które obejmowały spory zalesiony teren wokół domu małej Charlee.

2

Ponad 100 wolontariuszy włączyło się w poszukiwania. Minęły jednak prawie dwa dni, a po dziewczynce nadal nie było śladu.

W okolicy rozwieszono plakaty ze zdjęciem Charlee. Każdy z tej niewielkiej społeczności chciał jakoś pomóc. W pewnym momencie zaangażowały się nawet media krajowe.

3

36 godzin od zaginięcia stał się cud.

Wayne Brown zauważył coś, gdy był w domu i modlił się o to, aby dziewczynce nic się nie stało.

Zobaczył podrapaną, pogryzioną przez kleszcze i z liśćmi we włosach blond dziewczynkę. Zadzwonił do swojego syna, który zorientował się, że może być to zaginiona dwa dni wcześniej Charlee i natychmiast powiadomił policję.

W międzyczasie Wayne zaopiekował się dzieckiem.

4

Odkrycie to dotknęło Wayne’a, którego brat również zaginął, gdy był dzieckiem.

– „Mój młodszy brat zaginął. Odszedł od domu i przeszedł przez trzy ogrodzenia. Znaleźli go kilka mil od domu. Nie żył.”

Wayne dziękował Bogu, że Charlee nie skończyła tak, jak jego brat. Historia ta miała jeszcze jeden zwrot akcji. Kilka minut po tym, jak Charlee pojawiła się w ogrodzie Wayne’a, pit bull Penny wróciła do domu.

5

Beth uważa, że Penny cały czas pilnowała Charlee, upewniając się, że 2-latka jest bezpieczna.

– „To nasza bohaterka” – mówi kobieta.

Penny nie wracała do domu, dopóki nie była pewna, że Charlee jest bezpieczna.

6

Charlee następnie została przewieziona do Norton Children’s Hospital w Louisville, gdzie otrzymała niezbędną pomoc.

Matka dziewczynki, Natalie Quick chciała podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w poszukiwania jej córki.

Na szczęście cała historia miała szczęśliwe zakończenie, a Penny i Charlee wróciły całe i zdrowe do domu.

Źródło: chwilesloneczne.blogspot.com

Share

Dodaj komentarz