Późnym wieczorem znalazła koszulę na przedniej szybie auta. Na całe szczęście przypomniała sobie, co opowiedzieli jej rodzice

Ashley Hardacre z Michigan późnym wieczorem skończyła pracę w centrum handlowym, po czym wróciła do swojego samochodu. Kiedy zbliżyła się do auta, zauważyła, że na przedniej szybie leżała koszula częściowo wetknięta za wycieraczkę. Ashley od razu skojarzyła to z historią, jaką opowiedzieli jej rodzice dzień wcześniej. Być może to uchroniło ją przed czymś strasznym i dlatego teraz chce ostrzec innych:

„Jak wielu z Was wie, pracuję w jednym ze sklepów w centrum handlowym. Tego wieczoru, jak zwykle, wyszłyśmy wszystkie razem, żeby mieć pewność, że żadnej z nas nie stanie się nic złego na parkingu. Moje koleżanki rozeszły się do swoich samochodów, a ja usiadłam za kierownicą mojego, kiedy zauważyłam, że na przedniej szybie leżała niebieska koszula z flaneli. Obok mojego auta stały zaparkowane dwa inne, przy czym ostatnie chodziło na włączonym silniku. To mnie zaniepokoiło i nie odważyłam się wyjść z samochodu, żeby zabrać koszulę. Najpierw pomyślałam, że jakimś dziwnym przypadkiem ktoś ją tam zostawił przez przypadek, ale gdy uruchomiłam wycieraczki było już jasne, że ktoś poświęcił sporo czasu, żeby owinąć koszulę wokół nich”.

1

„Ostatnio widziałam w Internecie dużo informacji o tym, że w naszym regionie ktoś zostawia koszule na przedniej szybie samochodów kobiet, żeby wyszły je ściągnąć i zdekoncentrowały się. Zgłoszono kilka przypadków zaginięć. To samo opowiedzieli mi rodzice dzień wcześniej w czasie kolacji. Pamiętając o tym nie odważyłam się ruszyć z samochodu, żeby zdjąć koszulę, tym bardziej, że obok stało zaparkowane auto z włączonym silnikiem. Odjechałam w bezpieczne miejsce, gdzie było sporo ludzi, uchyliłam okno i w końcu udało mi się ściągnąć koszulę z wycieraczki.

Nie wiem, w jakim celu ktoś to zrobił, ale koszula nie znalazła się tam przypadkowo – natrudziłam się, żeby ją zdjąć. Od tamtej pory proszę kogoś z ochrony, żeby odprowadził mnie do samego samochodu. Dziewczyny, uważajcie na siebie!”

Ashley zachowała się bardzo rozsądnie. My też miejmy oczy szeroko otwarte!

2

To ważna historia!

Źródło: podaj.to

Share

Dodaj komentarz