Matka zastępcza urodziła bliźnięta – test DNA ujawnił coś niewyobrażalnego

Kobieta została matką zastępczą, czyli tzw. surogatką, ciąża była bliźniacza. Po porodzie okazało się, że jedno z dzieci jest jej biologicznym dzieckiem. Historia jak z filmu prawda?

Jessica Allen przeżyła ją jednak naprawdę.

1

Jessica i Wardell Allen byli szczęśliwym małżeństwem i mieli dwójkę dzieci. Jessica postanowiła, że będzie pomagać ludziom, którzy nie mogą mieć własnych dzieci i została matką zastępczą.

Bliźnięta

Jessica została przypisana do pomocy parze z Chin i rozpoczęła terapię zapłodnienia in vitro. W kwietniu 2016 roku otrzymała informację, że jest w ciąży, ale nie będzie miała jednego dziecka, a dwójkę. Lekarze przyznali, że to rzadkość, ale czasami jajeczko dzieli się i w ten sposób poczęte zostają bliźniaki.

2

Para z Chin również została poinformowana, że będą mieć dwójkę dzieci, a nie jedno. Ciąża kobiety przebiegała poprawnie i w końcu nadszedł czas rozwiązania.

Zgodnie z zasadami w przypadku ciąży u matki zastępczej, dzieci zostały jej szybko odebrane. Zanim jednak tak się stało matka zauważyła, że jedno z dzieci ma ciemniejszą karnację niż drugie.

3

Po pewnym czasie para z Chin przesłała matce zdjęcie bliźniaków. Okazało się, że dzieci bardzo się od siebie różnią. Jedno z dzieci w ogóle nie przypominało Azjaty – kolor skóry jednego z bliźniąt przypominał skórę biologicznych dzieci surogatki i jej męża. Jessica już wtedy zaczęła się zastanawiać, ale nie mówiła o swoich przemyśleniach głośno.

Badanie DNA

Kilka tygodni później para z Chin również zaczęła zastanawiać się, czy nie zaszła jakaś pomyłka. Postanowiła przeprowadzić badania DNA. Okazało się, że dzieci nie są bliźniakami. Jedno z nich okazało się być biologicznym dzieckiem matki zastępczej i jej męża.

Po załatwieniu wielu formalności dziecko wróciło do biologicznej matki. Jessica i Wardell są szczęśliwi i czują, że ich rodzina jest teraz kompletna.

4

Ten przypadek jest biologiczną anomalią. Zazwyczaj menstruacja ustaje z chwilą, gdy kobieta zachodzi w ciąże. W bardzo rzadkich przypadkach, może trwać jeszcze jakiś czas, przez co kobieta zachowuje płodność, nawet jeśli technicznie jest już w ciąży.

Poniżej reportaż o całej sytuacji, z którego dowiesz się więcej:


Source: youtube.com

Źródło: pl.newsner.com

Share

Dodaj komentarz