Lewandowska kupiła apartament w najdroższym budynku w stolicy. Luksusowe wnętrza zwalają z nóg

Anna Lewandowska i jej mąż naprawdę potrafią zaszaleć. Właśnie kupili niesamowity apartament znajdujący się w najdroższym budynku w całej Warszawie. Zdjęcia tych luksusów zwalają z nóg i zachwycają fanów.

Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej wziętych celebrytek w naszym kraju. Wraz z mężem Robertem Lewandowskim zarabiają gigantyczne pieniądze. Ich wspólne dochody roczne są prawdopodobnie wyższe od tych, które większości Polaków uda się kiedykolwiek zarobić. Tak gigantyczny majątek jednak na coś trzeba wydawać, a z tym najwyraźniej gwiazdy nie mają żadnego problemu.

Jak się okazuje, Anna Lewandowska właśnie zdecydowała się na dość niezwykły zakup. Weszła w posiadanie apartamentu w najdroższym budynku w całej Warszawie, mieszczącego się przy ulicy Złotej 44. Teraz w sieci pojawiły się zdjęcia z tego niesamowitego wnętrza i trzeba przyznać, że luksusy rzeczywiście zwalają z nóg. Fani nie mogą wyjść z podziwu i nie kryją zazdrości.

Anna Lewandowska kupiła apartament przy Złotej 44

Wieżowiec przy ul. Złotej 44 to symbol bogactwa tego miasta. Na mieszkanie tam pozwolić sobie mogą jedynie najwięcej zarabiające postaci, a wszystko przez niesamowitą lokalizację oraz zapierające dech w piersiach luksusy. Z okien patrzeć można wprost na Pałac Kultury i Nauki, a same wnętrza wyglądają jak z bajki.

Powszechnie wiadomo, że Anna Lewandowska wraz z mężem zarabiają krocie, mogą więc sobie pozwolić na wszelkie udogodnienia. Ich nowy apartament jest ich pełen, bowiem na 120 metrach kwadratowych znajdziemy wszystko, czego tylko można zapragnąć. Wnętrze jest w pełni skomputeryzowane, system HMS pozwala sterować ogrzewaniem, klimatyzacją, światłami czy żaluzjami, a na życzenie zamówić przez niego da się także różnorodne usługi oraz posiłki. Nie mogło także zabraknąć udogodnień w samym budynku, gdzie dzieci mogą spędzać czas w przedszkolu lub bawić się na basenie, a rodzice odpoczywać w SPA, gabinecie masażu czy saunie.

Fani nie kryją zazdrości i zachwycają się luksusowymi wnętrzami

Cudowne wnętrza rozbudziły również fanów. Wszyscy zgodnie zachwycają się pokojami i nie kryją swojej zazdrości.

– Jej, jak ja bym chciała choć kilka dni pomieszkać w takich luksusach… Niesamowite – pisze internautka.

– No kto bogatemu zabroni? Mają pieniądze, to muszą je na coś wydawać. Boski apartament, zazdroszczę bardzo – dodaje kolejna.

– Ogromna przestrzeń i ten wystój… Normalnie marzenie – czytamy.

1

2

3

4

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz