Ten chłopiec radośnie bawił się na plaży, kiedy nagle wyczuł coś głęboko pod piaskiem

W wiadomościach w Kalifornii podali informację, która powinna uczulić wszystkich rodziców! Gdy idziemy na plażę z dziećmi, trzeba cały czas mieć je na oku, bo w każdej chwili może dojść do tragedii i to niekoniecznie w wodzie…

Jedenastoletni Conner Fitz-Gerald bawił się z kolegami wśród wydm. Rodzice co prawda od czasu do czasu pilnowali, co robią dzieci, ale co mogło im się stać na suchym lądzie? No właśnie…

1

Conner w końcu zmęczył się bieganiem i zaczął kopać w piasku, gdy nagle wyczuł… ludzkie ciało! Na szczęście chłopiec nie wpadł w panikę, tylko dalej kopał, aż zobaczył kilkuletnią dziewczynkę.

2

W wywiadzie Conner opowiedział, że wiedział, jak się zachować, ponieważ oglądał w telewizji program o pierwszej pomocy. Zaczął też wołać o pomoc, a jego rodzice wezwali karetkę. Pięcioletnia Alyssa Bostic została przewieziona do szpitala. Jej przerażeni rodzice szukali jej na plaży, myśleli, że w którymś momencie wpadła do wody… Nie przyszło im do głowy szukać w piasku. Jak doszło do wypadku, który skończyłby się tragicznie, gdyby nie pomoc Connera?

3

Gdy Alyssa doszła do siebie, udało się wytłumaczyć, dlaczego znalazła się pod piaskiem. Dziewczynka kopała dołek na plaży, między wydmami, kiedy niespodziewanie spadł na nią piasek. Dziewczynka nie była w stanie wydostać się z wykopanej dziury, dusiła się.

4

Rodzice Connera mogą być dumni z synka. Zachował się jak bohater! Ilu z nas uciekłoby z krzykiem myśląc, że to zwłoki…

5

Oby więcej dzieci oglądało przydatne programy!

6

Źródło: podaj.to

Share

Dodaj komentarz