Lekarz znajduje kilka bić serca podczas USG i mówi, że jej ciąża jest 1 na 200 milionów

Czasami coś co wydaje się niemożliwe staje się możliwe, a od życia dostajemy więcej niż marzyliśmy.

W maju 2017, Sian Williams i jej chłopak Aaron Palfrey z Cwmbran w Wielkiej Brytanii przywitali na świecie swoje pierwsze dzieci. Jednak ich córki są wyjątkowe – są identycznymi trojaczkami, które nie urodziły się w wyniku sztucznego zapłodnienia, co zdarza się raz na 200 milionów!

1

Cud odkryto podczas standardowego USG, gdy lekarz wykrył trzy bicia serca. Powiedział on Sian, że ciąża jest wyjątkowa. Sian i Aaron byli bardzo zaskoczeni, gdy okazało się, że spodziewają się trzech identycznych dziewczynek. Dziś są rodzicami Jorgie, Belle i Olivii.

„Nie mogłam się doczekać dziecka, ale podczas USG lekarz najpierw znalazł dwa, a potem trzy bycia serca. Małe jajeczko wykluło się tworząc trzy cudy,” Sian powiedziała Daily Mail.

Ponieważ dziewczynek niemal nie da się rozróżnić, rodzice musieli jakoś temu zaradzić. Rozwiązaniem jest lakier do paznokci na palcach u stóp – Jorgie ma fioletowe paznokcie, Belle różowe, a Olivia żółte.

2

Bycie rodzicem zawsze stanowi wyzwanie, ta rodzina musiała zmienić samochód, aby zmieścić wszystkie foteliki samochodowe. Ale mama Sian powiedziała Daily Mail, że za nic by tego nie zmieniła.

„To oczywiście ciężka praca, ale kochamy każdą jej sekundę.”

Jak mówi Sian: z jajeczka wykluły się trzy cudy, a Aaron i Sian naprawdę są z tego powodu szczęśliwi!

Źródło: chwilesloneczne.blogspot.com

Share

Dodaj komentarz