Kobieta dostrzega list, który utknął pomiędzy dwiema deskami w podłodze – kiedy go przeczytała, serce skoczyło jej do gardła

Kupno starego domu i odkrywanie jego ukrytych skarbów oraz nieopowiedzianych historii może być naprawdę fascynujące. Jeśli ma się odrobinę szczęścia, dziesiątki lat po danym zdarzeniu można odkryć coś, co sprawi, że serce skoczy ci do gardła.

Wyobraź więc sobie, jak musiała się czuć Melissa Fahy, kiedy podczas remonty domu znalazła coś między deskami w podłodze… a był to przedmiot datowany na czasy II wojny światowej.

Remont

Melissa Fahy i jej mąż właśnie remontowali swój dom w New Jersey, kiedy nagle kątem oka kobieta coś zauważyła.

Między deskami w podłodze znalazła pożółkły kawałek papieru. Kiedy rozłożyła kartkę, zobaczyła, że jest to list. List, który został napisany 72 lata temu… serce Melissy zaczęło bić szybciej.

1

List datowany był na maj 1945 roku… czas II wojny światowej. Co więcej, nie był to po prostu zwykły list. W swoich dłoniach Melissa trzymała list miłosny, napisany przez Virginię Christoffersen, a adresowany do jej męża Rolfa E. Christoffersena, który w tamtym czasie służył w norweskiej marynarce wojenne.

Virginia napisała: „Kocham Cię Rold, tak jak kocham ciepło słońca. Tym właśnie jesteś w moim życiu – słońcem, wokół którego wszystko inne się obraca.”

2

Postanowiła odnaleźć właściciela

Melissa była tak poruszona całą sytuacją, że postanowiła zwrócić tę piękną wiadomość swojemu prawowitemu właścicielowi. Umieściła odpowiedni post na Facebooku i w krótkim czasie udało jej się dotrzeć do rodziny Christoffersenów.

Rolf E. Christoffersen, który obecnie ma 96 lat i jest już wdowcem, nie mógł uwierzyć w to, co się stało – znaleziono przepiękny list, który podarował mu kolejne wspomnienie o jego ukochanej żonie.

Melissa skontaktowała się z rodziną Christoffersenów przez FaceTime. Zobaczyła jak córka pary czyta ojcu list, którego ten nigdy nie dostał. Kiedy Melissa zobaczyła jak Rolf i jego rodzina zareagowali na ten list, kobieta nie potrafiła powstrzymać łez.

3

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, co do tego, czy prawdziwa miłość jest w stanie przetrwać próbę czasu, koniecznie zobacz poniższy filmik:


Source: youtube.com

Źródło: pl.newsner.com

Share

Dodaj komentarz