Sylwia Grzeszczak spodziewa się drugiego dziecka. Ojcem jest znany muzyk

Nadchodzące miesiące będą bardzo szczęśliwe dla Sylwii Grzeszczak (30 l.) i Libera (38 l.)! Jak donosi magazyn „Flesz”, piosenkarka spodziewa się drugiego dziecka.

– To dopiero pierwsze tygodnie ciąży – informuje magazyn, powołując się na źródła z otoczenia Sylwii Grzeszczak. Dziecko artystki przyjdzie więc na świat dopiero w przyszłym roku. Nie oznacza to jednak, że piosenkarka będzie się nudzić: ma już przecież jedno dziecko, a zawodowo myśli o wydaniu nowego singla. Grzeszczak przygotowuje się też do koncertu na Top of the Top w Sopocie.

Znając dotychczasowy stosunek Sylwii do ujawniania prywatności w mediach, raczej nie powinniśmy spodziewać się sesji zdjęciowych czy wywiadów. Artystka bardzo dba o to, by sprawy osobiste zachować dla siebie. To nie dziwi, biorąc pod uwagę, że jest związana z Liberem, popularnym i lubianym muzykiem.

Grzeszczak i Marcin „Liber” Piotrowski poznali się przy pracy nad płytą „Ona i on” ponad dziesięć lat temu. W 2014 roku wzięli ślub, a rok później na świat przyszła ich córeczka, Bogna. Drugie dziecko pary muzyków urodzi się już po Nowym Roku, więc rodzice mają jeszcze czas na odpoczynek.

– Czas dla siebie gwiazda będzie miała dopiero na początku przyszłego roku. Wtedy razem z Liberem zamierzają „zaszyć się” w domu i skupić na przygotowaniach do narodzin maleństwa – czytamy we „Fleszu”.

Źródło: se.pl

Share