Juan, 62, wściekł się widząc drogi szczegół na rachunku – teraz tysiące osób podziela jego gniew

Gdy kelnerka przyniosła rachunek, Juan Carlos Bustamente, 62, był w szoku. Rachunek za dwie kawy i dwie wody wyniósł prawie 185 zł. Teraz tysiące osób podzielają jego gniew.

Kawiarnia Caffe Laven w Wenecji od ponad 250 lat pozwala miejscowym i turystom cieszyć się cudowną kawą wśród pięknych i zabytkowych budynków.

Jednak dla Juana Carlosa Bustamente, 62, przyjemna chwila szybko została przyćmiona przez złość.Kiedy kelnerka przyniosła rachunek, Juan nie mógł powstrzymać wściekłości.

Podzielił się tym na Facebooku, gdzie niemal 10 000 osób udostępniło jego post, podaje Telegraph.

„Nie wiem Co oni sobie myślą, 43 euro za dwie filiżanki kawy i dwie butelki wody!”, napisał na Facebooku

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10215179699618525&set=a.4255015566324&type=3

Post szybko zainteresował wiele osób, które podzielały jego złość.Jednak kawiarnia uważa, że nie ma nic dziwnego w ich cenach, to wina klientów, że nie zwrócili uwagi na ceny.

Jednak Juan nie jest pierwszą osobą, która zwróciła uwagę na ceny z kosmosu.W 2013 klienci narzekali na przesadzone ceny, gdy za cztery filiżanki espresso zapłacili ponad 400 złotych.

„Ceny są dostępne dla wszystkich, bez żadnych wątpliwości. Od klientów zależy, czy chcę wypić kawę przy barze, czy usiąść na placu,” powiedział wtedy Telegraph manager Massimo Milanese.

„Kawiarnia powstała w 1750, więc jesteśy jednym z najbardziej historycznych miejsc w Wenecji. Odwiedzał nas Richard Wagner i inny słynni ludzie. To część historii miasta.”

Major Wenecji został powiadomiony o wielu skargach i obiecał, że zbada ceny w restauracjach.

„Jeśli potwierdzone zostanie, że doszło do nadużyć, zrobimy wszystko, aby ukarać odpowiedzialne za to osoby. Zależy nam na sprawiedliwości,” powiedział.

Te absurdalne ceny są naprawdę szokujące, dobrze, że Juan zwrócił na to uwagę!

Źródło: doceniac.com

Share

Dodaj komentarz