Ojciec dzieci Rozenek przerywa milczenie po udarze mózgu. Nagranie z prędkością światła obiega sieć

Małgorzata Rozenek nie ukrywała, że choroba ojca jej dzieci jest dla niej bardzo trudnym przeżyciem. Mężczyzna zdecydował się przerwać milczenie po trafieniu do szpitala. Nagranie szybko obiegło sieć.

Małgorzata Rozenek przeżywa bardzo trudne dni w związku z nagłym pogorszeniem stanu zdrowia jej byłego męża. Jacek Rozenek kilka dni temu nieoczekiwanie trafił do szpitala w ciężkim stanie, a rodzina i znajomi nie odchodzili od niego nawet na krok. W internecie pojawiło się mnóstwo wiadomości na temat tajemniczej dolegliwości znanego aktora, przez którą musiał znaleźć się pod opieką lekarzy.

Okazuje się, że była ona naprawdę poważna, przez co mężczyzna musiał pozostać w szpitalu na kilka dni. Specjaliści długo starali się, by Jacek Rozenek wrócił do pełni zdrowia i musieli długo nad tym pracować, jednak w tej chwili wydaje się, że już niedługo wszystko wróci do normy. Aktor postanowił tymczasem zwrócić się do internautów na nagraniu, które trafiło do sieci.

Małgorzata Rozenek wspiera byłego męża w trudnych chwilach

Kilka dni temu usłyszeliśmy smutne wiadomości na temat strasznej sytuacji Jacka Rozenka, przez którą mężczyzna musiał natychmiast przerwać pracę nad spektaklem, do którego się przygotowywał. Aktor trafił do szpitala, a po kilku dniach dowiedzieliśmy się, że przeszedł udar. Pierwsze informacje na ten temat nie były optymistyczne.

Jacek Rozenek na pewien czas stracił nawet mowę, w związku z czym wielu fanów zaczynało wyrażać swoje zaniepokojenie o jego przyszłość. Najważniejsze było, że szybko udało się sprawić, aby jego życiu nie zagrażało niebezpieczeństwo. O swojego byłego męża bała się Małgorzata Rozenek, która wraz z synami zjawiła się w szpitalu.

Małgorzata Rozenek nie wahała się w sytuacji kryzysowej

Dziś ukazało się nagranie z udziałem Jacka Rozenka, który postanowił zwrócić się do internautów. Nagranie bardzo szybko obiegło internet, a na Instagramie zamieściła je Ada Biedrzycka.

– Cześć. Pracuję nad kolejnym odcinkiem. Dziękuje wszystkim za wsparcie. Do zobaczenia – zwrócił się do internautów mężczyzna, nawiązując do prac nad kolejnym odcinkiem „Barw szczęścia”.

Wiele wskazuje więc na to, że już niebawem aktor wróci na plan znanego serialu.

Źródło: pikio.pl

Share