Nik przeżył aborcję. Teraz musi radzić sobie bez nóg, które stracił podczas niej

Rodzice Nika w 24 tygodniu ciąży zdecydowali się na aborcję. Aborcji dokonano w Rosji w 1996 roku. Chłopiec przeżył… jednak musiał zacząć swoje życie bez nóg i paluszków, które stracił podczas aborcji.
Na temat rodziców biologicznych wiadomo tylko tyle, że byli z Syberii.

Nik mimo tego co go spotkało miał wiele szczęścia, bo trafił do kochającej rodziny w USA. Jego nowi rodzice poza nim mieli jeszcze trójkę swoich dzieci i pięcioro przysposobionych. Jego nowi rodzice bardzo szybko zadbali o to by Nik był szczęśliwy. Wykonane zostały pierwsze protezy dla Nika, na których chodził już po dwóch tygodniach.

1

A teraz informacja, która pewnie Was zaskoczy. Nik jest sportowcem. Tak, kocha sport. Szczególnie piłkę nożną, koszykówkę i zapasy. Odnosi on ogromne sukcesy i to nawet w walce z pełnosprawnymi zawodnikami.


Source: youtube.com

Nik wie co go spotkał i dlaczego jest taki, a nie inny. Jednak nie rozpamiętuje on przeszłości. Liczy się to co jest teraz. Ma wspaniałą kochającą rodzinę i cieszy się z życia. Jego rodzice są z niego bardzo dumni, a młodszy brat nawet idzie w jego ślady i trenuje zapasy.

Matka Nika czasem mówi, że ponosi on konsekwencje wyboru innych ludzi..

Jakiś czas temu Nik zdecydował się na tatuaż. Początkowo mama była przeciwna ale w ostateczności się zgodziła. Myślała, że wytatuuje on sobie jakiegoś tygrysa albo coś w tym stylu… jednak nie. Chłopak wrócił do domu z napisem: „I can only image”, czyli: „Mogę sobie tylko wyobrazić”.
Nie chodziło o to, że może sobie wyobrazić jak to jest mieć nogi czy palce… „Mogę sobie tylko wyobrazić kim byłby w przyszłości”… Nik w ten sposób upamiętnił dzieci, które nie dostały takiej szansy jak on.

Źródło: chwilesloneczne.blogspot.com

Share

Dodaj komentarz