Meghan Markle po raz pierwszy pokazała tam syna. Wzruszające przesłanie na Instagramie

Mieszkańcy Wielkiej Brytanii świętują dziś Dzień Matki. Wśród nich jest świeżo upieczona mama, księżna Meghan. Z tej okazji na profilu księżnej i księcia Sussex na Instagramie pojawiło się urocze zdjęcie z małym Archiem.

W poniedziałek 6 maja urodził się syn Meghan Markle i księcia Harry’ego. To pierwsze dziecko książęcej pary, a członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej nie kryli radości z powodu narodzin nowego royal baby. Chłopiec otrzymał już również imię – nazywa się Archie Harrison Mountbatten-Windsor i z woli rodziców nie ma tytułu księcia.

Księżna Meghan nie mogła wymarzyć sobie lepszego prezentu na Dzień Matki, który w wielu krajach, m.in. Wielkiej Brytanii, przypada 12 maja. Z tej okazji na profilu na Instagramie księżnej i księcia Sussex pojawiło się urocze zdjęcie. Widać na nim dłonie Meghan, które delikatnie przytrzymują stópki Archiego.

„Składamy hołd wszystkim matkom: dawnym, teraźniejszym, przyszłym i tym, których nie ma, ale o których zawsze będziemy pamiętać. Czcimy każdą z Was” – brzmi podpis pod zdjęciem, który informuje również, że to „pierwszy Dzień Matki księżnej Sussex”.

Pierwszą fotografię księżnej Meghan z małym Archiem okraszono również wzruszającym fragmentem wiersza „lands” („kraje”) Nayyirah Waheed: „moja / matka / była / moim pierwszym krajem / pierwszym miejscem, w którym mieszkałem”.

Źródło: natemat.pl

Share

Dodaj komentarz