Janachowska została matką. Pokazała zdjęcie dziecka

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński zostali rodzicami. Para powitała na świecie syna. Ekspertka od organizowania ślubów i wesel radosną nowiną pochwaliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tam też pokazała pierwsze zdjęcie dziecka.

Izabela Janachowska w styczniu pochwaliła się, że jest w ciąży. Chciała, jak najdłużej trzymać tę informację dla siebie, ale nalegał jej małżonek, który chciał podzielić się ze światem swoim szczęściem. Organizatorka ślubów i wesel zapowiedziała wówczas, że dziecko urodzi się wiosną. I w ten sposób 10 maja na świat przyszedł syn Janachowskiej i Jabłońskiego.

„To naprawdę niesamowite uczucie móc zobaczyć Go po tylu miesiącach oczekiwania. Ta Kruszynka wniosła do naszego życia tyle szczęścia, że nie jesteśmy w stanie tego wyrazić słowami. 10 maja 2019 to teraz najważniejsza data w naszym życiu” – napisała.

Pod zdjęciem i wpisem nie zabrakło całej masy gratulacji i życzeń. Post skomentowało także wiele celebrytek.

Jeszcze w czasie ciąży Janachowska w jednym z wywiadów wyznała, że jeśli urodzi chłopca, to nazwie go Aleksander albo Filip. Ciekawe, które z imion wybrała. A może z mężem zdecydowali się na jeszcze inne? Skoro tak szybko pokazała w sieci zdjęcie dziecka, to zapewne niebawem pochwali się także jego imieniem.

Kim jest partner Izabeli Janachowskiej?

Izabela Janachowska od siedmiu lat jest w związana ze starszym od niej o 27 lat biznesmenem, Krzysztofem Jabłońskim. Para pięć lat temu wzięła ślub, a teraz zostali rodzicami.

1

Janachowska została matką

2

Janachowska została matką

3

Janachowska została matką

4

Janachowska została matką

5

Janachowska została matką

Źródło: fakt.pl

Share

Dodaj komentarz