Ktoś wyrzucił walizkę. Teraz całe miasto szuka go, by ukarać za to, co zostawił w środku

W Nowym Jorku przypadkowy przechodzień odkrył coś makabrycznego w jednym z kontenerów na śmieci. Zwrócił uwagę, na stojącą tam walizkę, która… poruszała się.

Pełen złych przeczuć chłopak podszedł bliżej i niepewnie otworzył zamek torby…

W jej wnętrzu znalazł coś koszmarnego! Znajdował się tam zagłodzony i zamęczony pies, którego ktoś w ten sposób porzucił, aby umarł w cierpieniach. Przechodzień natychmiast zadzwonił na policję, a przybyli funkcjonariusze od razu skontaktowali się z jedną z organizacji ratujących zwierzęta.

1

Weterynarze ocenili wiek psa na 3 lata. Jego stan był koszmarny. Zwierzę było tak wychudzone, że widać było wszystkie jego kości. Nikt nie miał pewności, czy uda się je uratować. Opiekunowie nazwali psa Fraggle i przez wiele dni i nocy czuwali przy nim starając się utrzymać go przy życiu.

2

Historia Fraggle’a tak wszystkich poruszyła, że policja wraz z organizacjami ochrony zwierząt zebrały razem aż 22 tysiące dolarów na nagrodę dla osoby, która wskaże tego, kto znęcał się nad Fraggle.

3

Póki co nie udało się znaleźć sprawcy. Natomiast Fraggle na szczęście czuje się coraz lepiej. Został też zaadoptowany przez nową, kochającą rodzinę, która troskliwie się nim opiekuje.

4

Zobaczcie sami, jak bardzo zmienił się Fraggle:


Source: youtube.com

Osoba, która tak skrzywdziła tego uroczego psiaka, powinna zostać złapana i surowo ukarana.

Źródło: podaj.to

Share