Ma 21 lat i przeżywa dramat. Twierdzi, że przez to, że jest zbyt ładna ma trudniej w życiu

Tak przynajmniej twierdzi studentka z USA

Felicia Czochanski jest studentką uniwersytetu Fordham i mieszka w Nowym Jorku. Dziewczyna jest przekonana, że uroda oraz zgrabne ciało utrudniają jej życie.

Wyobraź sobie, że wszyscy odwracają się na twój widok i gapią się, kiedy ty zwyczajnie chcesz robić swoje. Wciąż muszę walczyć o to, by doceniano nie tylko mój wygląd, ale także osobowość i talent. Ludzie kojarzą mnie jako tą ładną, a nie wartościową.

View this post on Instagram

fall who? ?#100degrees

A post shared by Felicia Czochanski (@felicia.czo) on

O tym wszystkim napisała nawet artykuł, który ukazał się na łamach portalu Cosmopolitan. To właśnie jego fragment możecie przeczytać powyżej. Felicii trudno jest również znieść, że mężczyźni cały czas obłapiają ją wzrokiem i krzyczą za nią sprośne komentarze.

Jednak wiele osób zarzuciło jej straszną zarozumiałość i wyolbrzymianie sprawy oraz próby zwrócenia na siebie uwagi na siłę.

Dziewczyna twierdzi tym czasem jej chodziło o zwrócenie uwagi na problem traktowania i postrzegania niektórych kobiet, bo jak się okazuje nie tylko ona pada ofiarą takich zachowań.

View this post on Instagram

Swam in the blue grotto today ⚓️?

A post shared by Felicia Czochanski (@felicia.czo) on

Z drugiej strony jak widać, nie ma problemu z chwaleniem się swoim ciałem na Instagramie gdzie przecież każdy może ją oceniać po wyglądzie.

Czy atrakcyjni ludzie naprawdę mają trudniej?

Źródło: wiemy.to

Share