Dagmara Kaźmierska na wózku inwalidzkim. Zdjęcie królowy życia z kliniki w sieci

Dagmara Kaźmierska całkowicie przeraziła swoich fanów, których sprowokowała do zadawania setek pytań odnośnie swojego stanu zdrowia. Internauci zastanawiają się, co tym razem stało się gwieździe TTV. „Królowa życia” opublikowała zdjęcie na wózku inwalidzkim. Jak wyznała – obecnie przebywa w specjalistycznej klinice.

Dagmara Kaźmierska opublikowała szokującą fotografię. „Królowa życia” na wózku inwalidzkim z przypiętą do nadgarstka kroplówką pozuje do zdjęcia, które omal nie przyprawiło jej fanów o zawał. Co stało się tym razem popularnej celebrytce? Sprawa jest skomplikowana.

Dagmara Kaźmierska wylądowała na wózku inwalidzkim. Co się stało?

Popularna celebrytka raz po raz szokuje internautów fotkami, które wywołują kontrowersje i mnóstwo reakcji instagramowiczów. Tym razem przeraziła jednak wszystkich nie na żarty. Po zobaczeniu jej ostatniego zdjęcia, nikt nie wiedział, co ma myśleć – Dagmara Kaźmierska siedziała tam na wózku inwalidzkim, w dodatku jej stopa była zabandażowana, a do nadgarstka miała przyczepioną kroplówkę. Zdawała się też nie być w zbyt dobrej kondycji, na szczęście okazuje się, że nie jest to długotrwały stan. Choć na pozór zdjęcie było niepokojące, to jednak szybko na jaw wyszło, że wyjaśnienie okoliczności fotografii znajduje się w opisie publikacji.

– Wlewy witaminowe. Nie ma nic lepszego dla szybkiej regeneracji, niż wlewy i oczywiście sen – napisała Kaźmierska.

Dagmara Kaźmierska skorzystała z witaminowych wlewów dożylnych

Jak się okazuje, w rzeczywistości Dagmara skorzystała po prostu z popularnej ostatnio usługi polegającej na dożylnym uzupełnieniu witamin w jednej z wrocławskich klinik. Trzeba przyznać, że Kaźmierska ma sporo odwagi, bowiem jak stwierdzają jednogłośnie eksperci – tego typu metoda nie jest udowodniona naukowo i może być nawet groźna dla zdrowia, jeśli zostanie użyta w niewłaściwy sposób. Wlewy dożylne (np. wit. C), które rozpopularyzował w Polsce inż. Jerzy Zięba, to podstawowa metoda radzenia sobie z chorobami i innymi dolegliwościami w medycynie alternatywnej. W komentarzach fani ostrzegają jednak swoją idolkę.

– Proszę o ostrożność, ponieważ duża ilość witaminy C bardzo źle wpływa na pracę nerek i przyczynia się do powstawania kamicy nerkowej (to zdanie lekarza urologa) – wyznała jedna z internautek.

Miejmy jednak nadzieję, że „zastrzyk energii” rzeczywiście podziała na organizm Dagmary Kaźmierskiej tak dobrze, jak ta by sobie tego życzyła.

Źródło: pikio.pl

Share