Zaprosiła na bal chłopaka, którego wszyscy wyśmiewali. Kilka dni później spotkała ją niezwykła niespodzianka

Tego się nie spodziewała! To niezwykle wzruszająca historia o nastolatce z wielkim sercem i chłopaku, którego dzięki niej spotkało wiele szczęścia.

Wiele osób wciąż niestety traktuje osoby z niepełnosprawnością jak ludzi drugiej kategorii, nie zważają na ich uczucia i nie szanują ich. Według niektórych wręcz najlepiej by było, gdyby osoba z niepełnosprawnością wycofała się zupełnie z życia wśród innych ludzi. To bardzo okrutne podejście.

Ta historia opowiada o 17-letnim Danielu Revisie, który urodził się z zespołem Downa. Jego życie nie było łatwe. Nie dość, że było mu niezwykle trudno nadążyć na zwykłym programem edukacji, to jeszcze miał ogromny problem ze znalezieniem kolegów, nie mówiąc już o przyjaciołach. Niestety młodzież nie zawsze potrafi odnieść się ze zrozumieniem do niepełnosprawności innych osób.

Nadchodził czas balu maturalnego

Na bal maturalny niecierpliwie czekali wszyscy uczniowie najstarszych klas. Z tej okazji młodzież zwykle dobiera się w pary, elegancko ubiera i wspólnie bawi się na wielkiej imprezie. Daniel próbował zaprosić kilka dziewcząt, ale wszystkie mu odmówiły, a niektóre zrobiły to w bardzo nieprzyjemny sposób. Chłopak przez kilka dni był bardzo przygnębiony odrzuceniem.

Kiedy opowiedział o tym swojej mamie, ta nie mogła pogodzić się z tym, że jej syn jako jedyny zostanie na balu sam. Nie miała jednak pomysłu, kogo mogłaby poprosić o towarzyszenie Danielowi. Nagle pojawiła się jednak Kylie Fronius – uczennica tej samej szkoły, która usłyszała o problemie Daniela i zdecydowała się sama go zaprosić.

Historia została opisana przez dziennikarzy

Niezwykła historia tej pary najpierw została opublikowana na jednym z portali społecznościowych, a następnie podchwycili ją dziennikarze kanału FOX5. Para zgodziła się również na udział w programie telewizyjnym.

Podarunek od stacji telewizyjnej

Wszystko to miało miejsce jeszcze przed samym balem. Stacja przygotowała dla niezwykłej pary szereg atrakcji. Wynajęto dla nich limuzynę, która odebrała oboje nastolatków sprzed domu i woziła po mieście przez resztę dnia. Oboje zostali zaproszeni do eleganckiej restauracji, gdzie szef kuchni osobiście przygotował dla obojga wyszukane dania.

Następnie udali się na sam bal, gdzie przygotowany był już dla nich czerwony dywan. W tak królewskiej oprawie oboje z szerokimi uśmiechami weszli na salę balową.

To nie koniec!

Podczas imprezy oboje nastolatkowie otrzymali kolejne prezenty! Daniel dostał stypendium w wysokości 10 000 dolarów, a Kylie własny samochód!

Obie rodziny wspólnie pojadą też na wycieczkę do Disneylandu.


Source: youtube.com

To się nazywa natychmiastowa nagroda za dobry uczynek, prawda? Jak Ci się podoba ta historia?

Share

Dodaj komentarz