5-latka z nigerii została okrzyknięta najpiękniejszą dziewczynką świata. Zobacz zdjęcia

Czy można zrobić karierę w modelingu będąc jeszcze dzieckiem? Oczywiście, że tak. Trzeba jednak, aby ktoś dostrzegł potencjał tkwiący w dziecięcej buzi. Tej jedynej spośród milionów…

Co jakiś czas poznajemy nową dziewczynkę, która zostaje okrzyknięta najpiękniejszą na świecie. Tak było przed laty z Thylane Blondeau i z Anną Knyazevą na początku roku.

1

Najnowszym odkryciem jest Jare. Zobacz, jak wygląda najpiękniejsza dziewczynka świata…

Pamiętne zdjęcie

Jare ma 5 lat i pochodzi z Nigerii. Dziewczynka nie jest profesjonalną modelką. Pewnego dnia została po prostu zauważona.

2

Mofe Bamuyiwa to ceniony nigeryjski fotograf. To własnie on wykonał pierwsze zdjęcie Jare. Gdy udostępnił je na swoim profilu na Instagramie, wywołał powszechne poruszenie. Pod zdjęciem napisał: “O tak, ona jest człowiekiem! Ale jest też aniołem”.

Fotogeniczna rodzina

Fotograf robił zdjęcia nie tylko Jare, ale także jej siostrom, 7-letniej Jomi i 10-letniej Joba. Jak mówi, cała trójka ma piękne rysy twarzy i silne osobowości.

3

Instagramowe szaleństwo

Zdjęcie opublikowane na Instagramie zebrało ponad 20 tysięcy “serduszek” i zostało okrzyknięte prawdziwym dziełem sztuki.

Internauci są pod ogromnym wrażeniem urody Jare, która w kilka chwil stała się znana na całym świecie.

Jak Wam się podoba?

5

Share

Dodaj komentarz