To pierwsze siedmioraczki na świecie. Zobacz jak wyglądają teraz, gdy kończą 20 lat

Gdy zostajesz rodzicem, nagle czas zaczyna mijać bardzo szybko. Jednego dnia karmisz dziecko piersią, a drugiego idziesz na pierwszą wywiadówkę. Zanim się zorientujesz, idą na studia i do pracy.

W przypadku Kenny’ego i Bobbie McCaughey dorastanie ich dzieci minęło bardzo szybko, a do tego z siedem razy większą intensywnością niż zwykle. Jeszcze niedawno cały świat był w szoku po narodzinach pierwszych siedmioraczków, a już dzisiaj kończą one 20 lat. Początki nie należały do łatwych.

1

Pojawienie się na świecie siedmiu dzieci naraz to niemałe wyzwanie. Gdy na jaw wyszło ile dzieci pcha się na ten świat, lekarze zaproponowali rodzicom aborcję kilkorga z nich. Mimo iż małżeństwo obawiało się tego, co się stanie, zostawili wszystko w rękach boga.

Byli przekonani, że to właśnie od niego dostali tak niezwykły dar i chcieli zrobić wszystko, co w ich mocy, aby dzieci urodziły się zdrowe. W 1997 roku maluchy zapisały się na kartach historii jako pierwsze, zdrowo urodzone siedmioraczki. Teraz wchodzą właśnie w dorosłe życie. Są pełni pomysłów, zapału i szczęśliwe, że ich rodzice nie zdecydowali się na aborcję.

2

W tej nietypowej sytuacji małżeństwo nie zostało na szczęście samo. Pojawiło się wiele dobrych ludzi, którzy pomogli przy budowie domu, w kupnie samochodu czy rzeczy codziennego użytku. Dla rodziców musiało to być niesamowite wyzwanie. Siedem razy więcej pieluch, karmień, płaczu, ale zarazem także siedem razy więcej szczęścia.

3

Życzymy im samych sukcesów w dorosłym życiu!

Share

Dodaj komentarz