Córkę tej dwójki okrzyknięto najpiękniejszym dzieckiem świata. Trudno oderwać od niej wzrok

Piękni rodzice mają piękne dzieci? Często tak to wygląda, a jeśli mama jest modelką to córeczka często ma szczęście otrzymać dobre geny i od małego zachwycać urodą.

Doskonałym przykładem takiej pary jest 31-letnia modelka z Rosji, Kseniya Belousova, która zachwyca swoją alabastrową skórą i jej ciemnoskóry partner, 35-letni Ugo Ukah – mężczyzna o równie urodziwym wyglądzie. Taka ogromna odmienność genów przyczyniła się do tego, że para doczekała się wyjątkowo pięknej córki.

View this post on Instagram

With my ❤️

A post shared by Kseniya Belousova🧚‍♀️ (@kseniya_bella) on

Obecnie Ukah jest zawodnikiem klubu z Malezji i to właśnie tam spędza czas wraz z ukochaną i swoją córeczką. 31-latka wciąż ma sporo obowiązków związanych z zawodem modelki, dlatego często córka pozostaje pod opieką ojca, po którym odziedziczyła kolor skóry. Nie sposób nie zauważyć podobieństwa 5-letniej Vivienne do obojga rodziców. Jest ono wręcz uderzające, a internauci zachwycają się nim od dłuższego czasu.

Córka Kseniy’y i Ugo, Vivienne, przez wielu jest nazywana najładniejszym dzieckiem na świecie. Jej zdjęcia są najlepszym dowodem na to, że mieszanka odmiennych genów może stworzyć coś pięknego.

Nie sposób nie zauważyć podobieństwa 5-letniej Vivienne do obojga rodziców. Jest ono wręcz uderzające, a internauci zachwycają się nim od dłuższego czasu.

Źródło: wiemy.to

Share

Dodaj komentarz