Chłopczyk usłyszał ulubioną piosenkę Elvisa podczas imprezy i zaczął tańczyć – ludzie oniemieli na widok jego ruchów

Czasami nie ma nic lepszego dla naszego samopoczucia, zwłaszcza gdy mamy wiele zmartwień, niż odpuszczenie wszystkiego i zatracenie się w tańcu. Taniec to jeden z najstarszych i zarazem najlepszych sposobów na bycie aktywnym, zdrowym i szczęśliwym.

W tańcu piękne jest to, że nigdy nie jest się za młodym lub za starym, aby wypróbować swoje możliwości. Na parkiet można wejść w każdym wieku i poczuć wolność. Nigdy nie jest też za późno na jego naukę… albo za wcześnie.

Ten utalentowany 2-latek gdy tylko usłyszał klasyk Elvisa, koniecznie musiał pokazać wszystkim, jak bardzo kocha tańczyć.

Gdy 2-letni William Stokkebroe usłyszał pierwsze dźwięki Jailhouse Rock nie mógł się powstrzymać i musiał dać popis swoich umiejętności.

Chłopiec często ogląda jak jego rodzice, Kristina i Peter Stokkebroe, trenują wraz z innymi tancerzami w Studie43. Podglądając rodziców chłopiec załapał kilka ruchów i bardzo chce pokazać innym czego nauczył się, tylko oglądając starszych.

Gdy chłopczyk tańczy, trudno jest mi oderwać od niego oczy. Po prostu nie mogę uwierzyć, że chłopiec ma zaledwie 2 lata! Po swoim występie, niczym profesjonalny tancerz ukłonił się ludziom i przesłał publiczności buziaka.


Source: youtube.com

Źródło: pl.newsner.com

Share

Dodaj komentarz