Co Twoja fryzura mówi o Tobie? Sprawdz

Co Twoja fryzura mówi o Tobie? Podobno bardzo dużo. Wybierz typ fryzury jaką nosisz, a następnie przeczytaj opis. Napisz w komentarzu ile z tego się zgadza z Twoimi odczuciami! 🙂

1. Krótkie włosy

1

Jesteś osobą zabieganą. Cenisz sobie swój czas, nie marnujesz go więc na układanie włosów, suszenie i wymyślne stylizacje. Uważasz swoją fryzurę za coś co daje Ci wolność, jest praktyczna i nie wymaga Twojego zaangażowania. To dlatego, że w życiu stronisz od rzeczy, które Cię ograniczają i narzucają pewne zachowania. Jesteś więc dość buntownicza i nie lubisz robić czegoś na co nie masz ochotę.

Jesteś osobą pewną siebie i nie interesuje Ciebie zdanie innych na Twój temat. Potrafisz zachować zimną krew w stresowych sytuacjach i przeciwstawić się losowi. Często jednak podejmujesz zbyt wcześnie decyzje co może mieć dla Ciebie negatywne konsekwencje.

2. Fryzura na boba

2

Jesteś osobą niezdecydowaną. Fryzura na boba jest świetna dla osób, które nie wiedzą jakie chcą mieć cięcie. Jest to pewien kompromis i taka właśnie jesteś. Szukasz najlepszego kompromisu. Nie musi to być koniecznie coś czego pragniesz, ale też nie powinno być sprzeczne z Twoimi przekonaniami. Potrafisz się poświęcić, ale do pewnej granicy. Wybierasz się rozwiązania pośrednie, które zadowalają wszystkich i również Ciebie.

Jesteś osobą, której udaje się osiągnąć idealną równowagę pomiędzy życiem zawodowym, a rodziną. Jednak podobnie jak kobiety z krótkimi włosami, czasami masz problemy przez działania, których wcześniej dobrze nie przemyślałaś.

3. Włosy do ramion

3

Jesteś osobą zadowoloną ze swojego wyglądu i kobiecego piękna. Takie kobiety potrafią przyciągać innych swoją kobiecością. Jesteś bardzo otwarta i komunikatywna, to dzięki temu umiesz zjednać sobie ludzi. Potrafisz szybko zdobyć nowych przyjaciół i długo utrzymywać przyjaźnie.

W życiu zawodowym lubisz wyzwania i różnorodność. Dlatego ciężko jest Ci wytrzymać w jednej pracy jeśli polega ona na ciągłym robieniu tego samego. Szukasz pewnych przygód i romantyzmu w życiu codziennym.

4. Długie włosy

4

Kobiety o długich włosach są bardzo lojalne i nie tylko wobec partnerów. Jeśli jednak planujesz z kimś się związać jest to bardzo dobrze przemyślana decyzja, a ty również masz duże wymagania i potrafisz być wybredna. Jeśli jednak już się zdecydujesz inwestujesz w związek całe swoje serce.

Długie włosy mogą również oznaczać, że cenisz sobie staroświecki klasycyzm jeśli chodzi o role w życiu kobiety i mężczyzny. Lubisz domowe ognisko i poświęcanie czasu na jego budowanie.

Czujesz się stuprocentową kobietą i oczekujesz od partnera, że będzie Ci dawał ku temu dowody doceniając Cię w przeróżny sposób. Bardzo cenisz sobie romantyzm, który można okazać na wiele sposobów, chociażby pamiętając datę pierwszego pocałunku. Ty takie rzeczy bardzo dobrze pamiętasz.

Źródło: dompelenpomyslow.pl

Share

Dodaj komentarz