Gdy matka ogląda mieszkanie syna, jest przerażona. Dopiero kiedy popycha tę ścianę, nie może uwierzyć

Kiedy ten 37-letni Austriak kupował mieszkanie na poddaszu, które miało zaledwie 24 metry kwadratowe, jego matka była wprost przerażona.

Mały strych w Barcelonie, to zdecydowanie nie było to, czego zawsze pragnęła dla syna. Jednak Christian Schallert miał swój plan. Początkowo stan mieszkania był bardzo nieciekawy. Na ścianach wisiały strzępy tapety, a zniszczony tynk sypał się na głowę. Łazienka była schowana za zieloną ścianką.

Christian postanowił skorzystać z projektów, które pozwalają zaoszczędzić miejsce na łodziach. Nie tylko dokonał niesamowitej przemiany mieszkania, ale wykorzystał również kilka genialnych pomysłów, by zyskać przestrzeń.

W małym pokoiku, pod klapą kryje się kuchnię! Całość jest składana, co pozwala zaoszczędzić miejsce.

Znajomi Christiana żartują, że z powodu swojego zamiłowania do klocków Lego postanowił zamienić swoje mieszkanie w jedną z takich budowli. Przecież nieustannie coś w nim zmienia!

Zobaczcie nagranie, na którym ten pomysłowy mężczyzna prezentuje swoje lokum. Jego kreatywność jest godna pozazdroszczenia, a mieszkanko jest świetnym miejscem dla minimalistów!


Source: youtube.com

Share

Dodaj komentarz