Gdy przygarnęli bitego psa, nie sądzili, że tak to się skończy

Elizabeth Spence i jej mąż marzyli o licznej rodzinie. Mają trójkę dzieci i… sześć zwierząt adoptowanych ze schroniska. Przygarnięte przez nich psy i koty łączy jedno – w przeszłości były bite i zastraszane. Małżeństwo i ich dzieci świetnie poradzili sobie z oswojeniem skrzywdzonych zwierząt, problemy były tylko z ośmioletnią sunią Norą…

Nora panicznie bała się ludzi, ale zmieniła się nie do poznania dla 11-miesięcznego Archiego.

1

Archie najwyraźniej przypadł do gustu Norze, która cały czas chce być u jego boku. Razem śpią, sunia nie chce też wyjść z łazienki, gdy mama kąpie Archiego.

2

Jak widać, są idealnymi przyjaciółmi! Dla Elisabeth i jej męża świadomość, że Nora zaaklimatyzowała się w ich domu, jest ważna. A ich najmłodsze dziecko zyskało wyjątkową nianię.

3

W rodzinie Spence dzieci od małego są uczone szacunku dla zwierząt i odpowiedzialności. Starsze, kilkuletnie rodzeństwo Archiego, wyprowadza psy na spacer, kąpie koty, dba o posiłki dla zwierząt.

4

Może jeśli w każdej rodzinie uczyłoby się miłości do zwierząt już od dziecka, nie byłoby przemocy wobec zwierząt? Zachęcamy Was do obejrzenia pozostałych zdjęć.

5

6

7

8

9

Źródło: podaj.to

Share

Dodaj komentarz