Magda Gessler pokazała swój samochód. Koszt? Możecie być zaskoczeni

Magda Gessler nie unika mediów społecznościowych i lubi się chwalić swoim prywatnym życiem. Ostatnio pokazała na Instagramie swój nowy nabytek – samochód. I to nie byle jaki! Koszt tego luksusowego auta zwala z nóg.

Magda Gessler cały czas utrzymuje kontakt ze swoimi fanami za sprawą mediów społecznościowych. Chwali się tam zarówno kolejnymi sukcesami zawodowymi, jak i życiem osobistym. Ostatnio pokazała coś, czego wielu mężczyzn będzie jej zazdrościć. 65-letnia restauratorka zaprezentowała na swoim Instagramie nowy, luksusowy samochód.

Magda Gessler pokazała swój samochód

Na zdjęciu wstawionym na oficjalnym koncie Magdy Gessler, widzimy jak celebrytka opiera się o maskę nowego nabytku – luksusowego SUV-a BMW X7.

– Moje nowe cudo, mat, ale niespodzianka, teraz szybciej do was dotrę – napisała w opisie zdjęcia restauratorka.

Z opisu i ze zdjęcia można wywnioskować, że samochód jest polakierowany szarym, matowym lakierem, który ostatnio cieszy się dużym powodzeniem wśród celebrytów. Został zakupiony przez Magdę Gessler w BMW Dex Premium – dealerze bawarskiej marki, którego salon znajduje się w dolnośląskim Lubinie. Internauci są zachwyceni samochodem celebrytki.

– Cudo, też uwielbiam tą markę – pisze jedna z użytkowniczek Instagrama.

– Czy to auto posiada automatyczną skrzynię biegów? – pytają co dociekliwsi.

Zastanawiający jest również fragment opisu zdjęcia dotyczący „niespodzianki”. Czyżby auto dostała od kogoś w prezencie?

Post Magdy Gessler do tej pory zebrał prawie 20 tysięcy polubień i ponad 300 komentarzy. Co ciekawe – przez przypadek został wrzucony przez nią dwukrotnie, ta nieuwaga jednak z pewnością spowodowana była szczęściem z nowego nabytku.

Ile Magdę Gessler kosztowało auto?

Ile Magdę Gessler kosztowała ta przyjemność? Portal „Przeambitni” informuje, że przy zakupie restauratorka musiała zapłacić przynajmniej 400 tysięcy złotych.

Podstawowa wersja BMW X7 kosztuje 393 tysiące, trzeba jednak pamiętać, że nie wiemy jaką wersję silnikową Magda Gessler wybrała. Najmocniejsza wersja może kosztować nawet 483 tysiące (nie licząc dopłat za dodatkowe wyposażenie, a wszyscy wiemy, że najsłynniejsza polska restauratorka lubi kosztowne dodatki).

Celebrytka wybrała do swojego auta także specjalny kolor, za który trzeba u dealera dodatkowo zapłacić. Na wybór spersonalizowanego koloru BMW Individual trzeba wydać niemal 12 tysięcy złotych.

W co wyposażone jest auto Gessler? Może na pewno liczyć na takie gadżety jak kluczyk z ekranikiem LCD, dostęp do Teleserwisu BMW czy zestaw głośników HiFi. W środku znajdują się fotele z białej skóry z ozdobną perforacją, a także automatyczna skrzynia biegów która wyposażeniem podstawowym każdego BMW X7.

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz