Postanowiła przestać nosić stanik. Kilka tygodni później jej piersi zmieniły się nie do poznania

Ładna bielizna to ważna kwestia dla każdej kobiety. Dobrze dobrany biustonosz potrafi przecież zdziałać cuda, nie tylko jeśli chodzi o samopoczucie, ale także wygląd. Stanik może sprawić, że piersi będą wydawały się większe, bardziej kształtne, uniesione.

Jednak jak się okazuje rezygnacja z jego noszenia niesie za sobą jeszcze lepsze rezultaty. Niewiarygodne? Oto 5 korzyści jakie idą z nią w parze:

1. Po pierwsze, wyraźnie większy rozmiar

Rezygnacja z noszenia biustonosza sprawia, że biust staje się większy. Choć może się to wydawać nieprawdopodobne, to ma pokrycie w rzeczywistości. Biust pozbawiony będzie oparcia i zaczną pracować mięśnie dotąd nieużywane, na skutek czego lekko się one rozbudują i piersi zyskają pełniejszy, zdecydowanie bardziej apetyczny wygląd.

2. Po drugie, znacznie atrakcyjniejszy kształt

Codzienne korzystanie z biustonosza nie gwarantuje, że piersi zachowają ładny kształt. Tak naprawdę, zapewnić go mogą jedynie systematyczne ćwiczenia, spośród których najłatwiejszym jest nic innego, jak właśnie funkcjonowanie i wykonywanie wszystkich codziennych czynności bez stanika. Może warto spróbować?

Orange Supporters.

 

3. Po trzecie, to samo zdrowie 

Zarzucając noszenie biustonosza dbamy o nasze zdrowie. W jaki sposób? Przede wszystkim unikamy rozmaitych podrażnień i otarć będących powszechnym problemem użytkowniczek staników, zwłaszcza tych usztywnianych. Poza tym nasza krew o wiele lepiej przepływa, co jest szczególnie ważne, bowiem gdy jest inaczej, odczuwamy wówczas gwałtowny spadek energii. Grozi nam to szczególnie ze strony staników złej jakości i tych nieodpowiednio dopasowanych do rozmiaru naszego biustu.

Nie nosząc stanika trenujemy nasze mięśnie oraz ograniczamy pocenie, a więc dbamy i o sylwetkę, i o higienę. I wreszcie zapewniamy sobie spokojny i naprawdę zdrowy sen. Jak to możliwe? Otóż, sporo kobiet śpi w staniku, co jest bardzo niezdrowe dla biustu, a ponadto jak udowodnili naukowcy panie, które tak robią śpią krócej, a ich sen jest przerywany, często się budzą.

4. Po czwarte, pełen luz i wygoda

Każda kobieta zna uczucie nieopisanej ulgi towarzyszące zrzuceniu ubrań, w tym biustonosza i przebraniu się w wygodny dres albo piżamkę po całym dniu trudnych zmagań. Dlaczego więc nie zapewnić sobie tego komfortu przez 24 godziny na dobę?

5. Po piąte, o wiele więcej pieniędzy na przyjemności

Stanik dobrej jakości potrafi kosztować naprawdę sporo. Rezygnacja z jego noszenia może więc stanowić sporą oszczędność. Biustonosz jest niezbędny tylko, jeśli intensywnie uprawiasz sport. Wtedy rezygnacja z niego jest wykluczona, bo narażamy biust na przeciążenia oraz utratę ładnego wyglądu z uwagi na rozciągnięcie skóry podczas treningów. Będzie nam też po prostu niewygodnie. Stanik jest niezbędnym elementem ubioru także dla posiadaczek naprawdę obfitych biustów, bo bezwzględnie potrzebne jest im maksymalne wsparcie.

Poza tymi dwoma wyłączeniami nie ma innych przeciwwskazań, by jak najczęściej pozwolić sobie na odłożenie biustonosza na półkę.

Brassieres

 

Może warto więc pomyśleć, by wreszcie odetchnąć pełną piersią bez stanika! ?

Źródło:lolmania.pl

Share

Dodaj komentarz