Babciny sposób na pozbycie się żylaków. 3 składniki wystarczą, abyś poczuła ulgę

Żylaki w pewnym wieku to przypadłość, którą może ‚pochwalić’ się wiele osób. Niestety są bardzo kłopotliwe i nie jest tak prosto się ich pozbyć. Jednak od czego są stare i sprawdzone sposoby naszych babć, prawda?

Pojawiają się zazwyczaj, gdy za dużo stoimy, siedzimy, nosimy za ciasne spodnie, wysokie i niewygodne buty. Wpływ na nie ma także złe odżywianie, zwłaszcza tłuszcze trans i rafinowany cukier, które są szkodliwe dla naczyń krwionośnych. Najlepszą metodą zapobiegania żylakom jest witamina C, białka i pożywne pokarmy.

Ten sposób przynosi wspaniałe efekty i został polecony przez matkę, która dzięki temu przepisowi osiągnęła niesamowite efekty (a sama ma go od swojej babci!).

1

Dzięki temu całkowicie wyleczyłam moje żylaki – problem, z którym walczyłem przez lata. To sposób, który jest o wiele lepszy i szybszy niż niż jakiekolwiek inne kremy, których próbowałam.

Składniki:

  • ½ szklanki miąższu z aloesu
  • ocet jabłkowy
  • ½ szklanki marchwi

Marchewki należy pokroić i zblendować. Dodaj aloes i wymieszaj, aż uzyskasz jednolitą mieszankę. Na koniec dodaj ocet jabłkowy do uzyskania pasty.

Jak stosować?

Podnieś nogi do góry i nałóż odrobinę mieszanki na problematyczne miejsca i pozostaw na skórze przez pół godziny. Po tym czasie przemyj nogi zimną wodą. I to tylko tyle!

Ten przepis daje szybkie i widoczne efekty i przynosi ulgę, a podczas długotrwałego używania powoduje, że żylaki całkowicie znikną. Jednak najlepiej połączyć to z masażem. Zacznij od stóp i skończ na biodrach. To dodatkowo poprawi Twoje krążenie.

Share

Dodaj komentarz