Pij ten napój przed snem, a łatwo spalisz tłuszcz zalegający na brzuchu. To naprawdę działa

Oponka brzuszna to prawdziwe utrapienie. Nawet jak schudniesz, tłuszczu na brzuchu wciąż będzie więcej niż gdzie indziej. Istnieją jednak sposoby, które ułatwia pozbycie się zalegających na brzuchu pokładów tłuszczu.

Nadmiar tłuszczu w talii jest spowodowany tym, że narządy wewnętrzne nie nadążają z przemianą materii, przerobem podanych kalorii.

Nic nie pomoże jeśli wciąż będziesz zjadać więcej niż potrzebujesz. Należy przede wszystkim zmniejszyć porcje zjadanych posiłków. Nie wolno pomijać całych posiłków, bo to niestety sprzyja odkładaniu tłuszczu. Ale zmniejszając porcje i stosując przyspieszacze spalania, można skutecznie pozbyć się oponki brzusznej.

Świetnym przyspieszaczem spalania jest właśnie ten napój.

Aby go przygotować potrzebujesz:

  • ½ cytryny
  • Pęczek pietruszki lub 2-3 listki mięty
  • 1 ogórek
  • 1 kawałek korzenia imbiru
  • 1/3 szklanki wody

Jak zrobić?

Ogórka pokrój na plasterki, dodaj natkę pietruszki i/lub miętę, sok z połowy cytryny i wszystko razem zmiksuj do uzyskania w miarę jednolitej mieszanki.

Najskuteczniej działa wpity tuż przed spaniem. Pij przez 2-3 tygodnie. Ogranicz ilość spożywanych kalorii, zwiększ codzienną dawkę ruchu i trać zbędne kilogramy z oponki na brzuchu. Powodzenia!

Share

Dodaj komentarz