Oto dlaczego ludzie z grupą krwi 0 są tak wyjątkowi

Ta grupa krwi jest pierwotną grupą krwi naszych przodków, którzy byli bardzo sprytnymi i agresywnymi drapieżnikami.
Ludzie z grupą krwi 0 odgrywają w dzisiejszych czasach ważną rolę społeczeństwie. Zdolności przywódcze, aktywność, energia i umiejętność skupienia, to jedne z najważniejszych cech osób z tą grupą krwi.

1

Osoby z tym typem krwi mogą być wydajne i produktywne, jednak pod wpływem stresu często stają się nadpobudliwe i impulsywne. Brak ruchu, zła dieta, niezdrowe nawyki lub stres mogą u nich wywołać niekorzystne efekty metaboliczne, np. insulinooporność, niską aktywność tarczycy i otyłość.

Ludzie z grupą krwi 0 są predysponowani do pewnych chorób, takich jak wrzody i zaburzenia tarczycy. Często mają niski poziom hormonu tarczycy i zbyt niski poziom jodu, którego celem jest regulowanie hormonów tarczycy. To może powodować efekty uboczne, takie jak otyłość, zatrzymanie płynów i zmęczenie.

Osoby takie mają również w porównaniu z innymi grupami krwi większą zawartość kwasu w żołądku, co często prowadzi do podrażnień żołądka i wrzodów.

W Japonii typ krwi od dawna wiązany jest z typem osobowości. Co ciekawe, w tym kraju możesz zostać poproszony o grupę krwi podczas rozmowy o pracę! Osoby z grupą 0 najczęściej są opisywane jako ludzie odpowiedzialni, zaangażowani, skupieni oraz sumienni. Uważa się, że są lepiej zorganizowani i mają zdolność logicznego myślenia.

Ludzie z grupą krwi 0 powinni unikać kofeiny i alkoholu. Kofeina może być szczególnie szkodliwa z uwagi na podniesienie poziomu adrenaliny i noradrenaliny, które i tak są już u nich dość wysokie.
Przedstawiciele tej grupy powinni być aktywni fizycznie, by zachować zdrowie i stabilność emocjonalną. Aby uzyskać najlepsze rezultaty wymagana jest regularna aktywność trzy do czterech razy w tygodniu. Ćwiczenia aerobowe powinny być wykonane trzydzieści do czterdziestu minut, 3-4 razy w tygodniu.

Posiadacze grupy krwi 0 powinny również starać jeść powoli i jednocześnie być zrelaksowani. Muszą też unikać podejmowania ważnych decyzji lub wydawania pieniędzy, gdy są pod wpływem stresu.

2

źródło:lolmania.eu

Share

Dodaj komentarz