Aneta Kręglicka została Miss Świata w 1989 roku. Dziś wygląda tak, że szczęki wylądują wam na podłodze

Aneta Kręglicka była marzeniem wszystkich mężczyzn w latach 90, ubiegłego wieku. W 1989 roku zwyciężyła konkurs Miss Polonia, aby jeszcze w tym samym roku zostać Miss Świata. Jedna z najpiękniejszych kobiet na ziemi skończyła kilka tygodni temu 54 lata. Zdaniem internautów wygląda co najmniej o 20 lat młodziej.

Aneta Kręglicka została w 1989 roku uznana za najpiękniejszą Polkę. Zwyciężyła także Miss World, dzięki czemu o jej ojczyźnie usłyszał cały świat. W Polsce trwały właśnie negocjacje „okrągłostołowe”, przez które komunistyczne władze w końcu odpuściły sobie rządzenie.

Dzisiaj Aneta Kręglicka wygląda równie pięknie, jak trzydzieści lat temu. Jej aktualne zdjęcia nadal przyprawiają o zawrót głowy mężczyzn, dla których pozostaje obiektem westchnień.

Aneta Kręglicka wygląda, jakby miała znowu wystartować w konkursie Miss Polonia

Miss Polonia z 1989 roku prezentuje się świetnie. Najwyraźniej jest na bieżąco z zasadami dbania o urodę i nie zrezygnowała z drogich kosmetyków, z których musiała korzystać, aby lata temu wygrać oba konkursy piękności. Nie łatwo jednak w wieku 54 lat wyglądać tak, jak Kręglicka. Miss Świata w wywiadzie dla Gali wyznała, że swoją urodę zawdzięcza m.in. ciężkim treningom, a także diecie, która nieustannie towarzyszy jej każdego dnia.

– Co drugi dzień uprawiam sport przez dwie godziny. Biegnę przez 45 minut, a później ćwiczę, najczęściej z trenerem, albo idę na jogę, stretching, aerobik. Bardzo tego pilnuję. Poza tym nie jem mięsa i prawie nie jem węglowodanów… To znaczy, wczoraj zjadłam kubełek czekoladowych lodów, zdarza mi się – wyznała w rozmowie z Anną Zejdler.

Mężczyźni dzisiaj jeszcze bardziej za nią szaleją niż kiedyś

Zdawałoby się, że Miss Polonia narzeka na powodzenie, bowiem w końcu ma 54 lata. Tymczasem rzeczywistość przedstawia się zupełnie inaczej. Dzisiaj jeszcze bardziej nie może opędzić się od mężczyzn, którzy starają się o jej względy. Nie brak głosów, które twierdzą, że Kręglicka starzeje się jak wino – z wiekiem jest coraz lepsza.

2

1

Źródło: pikio.pl

Share