Słynny cytat Anny Dymnej, który stał się najbardziej popularnym polskim cytatem

Anna Dymna miała wypowiedzieć kiedyś słowa, które od lat krążą jako jeden z najbardziej popularnych polskich cytatów. Trzeba mieć wrażliwość księżniczki i wytrzymałość k*rwy. Tego się trzymam – zdanie nie dość, że wyjątkowo trafne, to jeszcze ponadczasowe! Aktorka z pewnością doskonale wie, o czym mówi – w swoim życiu przejęła niejedno, a jej siła może być inspiracją dla wielu kobiet.

Gwiazda kina jest jedną z najbardziej podziwianych postaci w polskim show-biznesie. Utalentowana aktorka, zaangażowana działaczka społeczna, a przede wszystkim ciepła, odważna osoba – Anna Dymna ma wszystko, co potrzebne, by podbijać świat i konsekwentnie wykonuje tę misję od lat!

Anna Dymna: cytaty aktorki

Trzeba mieć wrażliwość księżniczki i wytrzymałość k*rwy. Tego się trzymam – te słowa mogą być inspiracją dla wielu z nas. Anna Dymna jest wyjątkową postacią, która od lat daje innym mnóstwo siły i pomocy. Wszyscy znamy ją jako uzdolnioną aktorkę, ale oprócz tego od lat prowadzi fundację Mimo wszystko, która pomaga osobom niepełnosprawnym. Skąd bierze na to wszystko energię? W końcu ona sama nie miała życia usłanego różami.

Wywiad, którego aktorka udzieliła Vivie może dawać odpowiedź na to pytanie. Anna Dymna przyznaje, jak wiele zawdzięcza innym ludziom, od których czerpie pozytywną energię.

– Największymi skarbami są dla mnie spotkania z ludźmi. Przyjaciele uratowali mnie po śmierci Wiesia, każdego dnia po spektaklu szli ze mną pogadać, bez żadnego rozczulania się pilnowali, żebym nie była sama – opowiada.

Anna Dymna o kobietach

Wrażliwość księżniczki i wytrzymałość k*rwy to nie jedyne, co pomogło gwieździe w życiu – wiele dali jej także ukochani bliscy, oraz jej podopieczni z fundacji. Anna Dymna wielokrotnie podkreślała, że to przede wszystkim otaczający ją ludzie, którzy wsparli ją w trudnych chwilach i wspierają ją na co dzień dają jej siłę do dalszego działania. Gwiazda uważa, że pomaganie innym powinno być bezinteresowne, ale jest także pewnym odpłaceniem się za całe dobro, które otrzymała od innych. Jej postawa i zaangażowanie powinno być inspiracja dla wszystkich z nas!

1

Anna Dymna to postać, która od lat inspiruje.

2

Jej działalność charytatywna, ogromny talent aktorski i niesaowite ciepło uczyniły ją prawdziwą ikoną.

Źródło: lelum.pl

Share