Agata Młynarska w odważnej sesji udowadnia, że życie kobiety nie kończy się po 50. Fani: „Żyleta”

Agata Młynarska skończyła już pięćdziesiąt cztery lata, jednak ani myśli zwalniać tempa. Dziennikarka jest wzorem dla wszystkich kobiet, które pragną od życia czegoś więcej. Gwiazda zdecydowała się wziąć udział w odważnej sesji zdjęciowej. Fani nie posiadali się z zachwytu: Żyleta.

Agata Młynarska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarek. Zaskarbiła sobie sympatię widzów nie tylko profesjonalizmem, lecz także szczerością i odwagą w wyrażaniu siebie. W przeciwieństwie do wielu rówieśniczek otwarcie mówi, że pięćdziesiąte urodziny ma już dawno za sobą. Gwiazda łamie stereotypy i z uporem walczy o uświadomienie społeczeństwu, że kobieta w każdym wieku ma prawo do samorealizacji. Właśnie zdecydowała się na udział w pikantnej sesji zdjęciowej. Przy okazji poruszyła ważny temat: Babka po pięćdziesiątce słyszy, że […] tylko emerytura i wnuki mają godnie wypełniać jej życie.

Jak wyglądała sesja Agaty Młynarskiej?

Głośna sesja zdjęciowa Agaty Młynarskiej miała miejsce przy okazji udzielania wywiadu do magazynu Viva!. Dziennikarka pochwaliła się jej efektami w swoich social mediach , czym wywołała zachwyt u obserwatorów.

Autorką zdjęć jest znana fotografka Marlena Bielinska. Młynarska pozuje w otoczeniu wnętrz luksusowego hotelu lub pałacu. Została starannie uczesana oraz wystylizowana. Dziennikarka wygląda elegancko, ale zarazem kobieco. Udowodniła, że nie boi się wyglądać zalotnie i sięgać po głębokie dekolty. Nic dziwnego, że fani obsypali ją komplementami!

— Żyleta.

— CUDNE zdjęcie, a Pani wygląda zjawiskowo.

— O Pani! Gdyby wszystkie babcie tak wyglądały, to 20-stki będą miały depresje!

— Kobiecość i elegancja biją od Pani niczym promienie słońca! — czytamy w komentarzach na Instagramie Młynarskiej.

Co powiedziała Agata Młynarska?

Przy okazji publikacji zdjęcia Agata Młynarska zdecydowała się także podzielić z internautami swoją refleksją odnośnie do wieku. Dziennikarka ubolewała nad faktem, że pięćdziesiątych urodzinach kobiety są już uważane za zbyt „stare”, żeby wolno było im cieszyć się życiem.

— Babka po pięćdziesiątce słyszy, że jest za stara […]. Że tylko emerytura i wnuki mają godnie wypełniać jej życie. […] Serio, to właśnie usłyszałam. […] Jak gość się dowiedział, że jestem babcią, prawie fiknął — napisała na Instagramie.

Agata Młynarska jest najlepszym przykładem na to, że kobieta w każdym wieku może czuć się atrakcyjna i podziwiana. Na szczęście nie przejmuje się szkodliwymi stereotypami odnośnie do wieku i robi to, na co ma ochotę. Tak trzymać!

1

2

3

Źródło: lelum.pl

Share