Szymon Hołownia ma córkę. Fani zaskoczeni wyznaniem

Szymon Hołownia zdecydowanie nie należy do tych celerytów, którzy chętnie dzielą się szczegółami swojego życia prywatnego. Dziennikarz rozdziela rodzinę od kariery, dlatego na próżno szukać na jego profilach smaczków z domowego zacisza. Dopiero ostatnio opublikował post, który zdradził jego wielką tajemnicę.

Szymon Hołownia opublikował ostatnio dość obszerny wpis w mediach społecznościowych. Dopiero na samym końcu zamieścił kilka słów, które zdecydowanie przyćmiły wszystkie pozostałe. Gwiazdor z „Mam talent” wyznał w nim bowiem, że jest szczęśliwym ojcem i mężem. Jego krótka wypowiedź wskazuje na to, że miłości rodzinnej i zabawy nie brakuje.

Szymon Hołownia wyjawia tajemnicę o swoim życiu prywatnym

Ponieważ dziennikarz bardzo mało mówi o swoim życiu osobistym, zdecydowana większość osób nawet nie wiedziała, że ma żonę. Szymon Hołownia wziął bowiem ślub, który był owiany wielką tajemnicą. Wiele osób wiedziało, że publicysta był w zakonie dominikanów, jednak o jego małżeństwie wiedziały tylko wtajemniczone osoby.

Celebryta kilka razy wspominał na temat swojej rodziny, jednak za każdym razem rozważnie dobierał, by nie zdradzić zbyt wiele. Nikt nie spodziewał się, że Hołownia został ojcem. Wyjawił to ostatnio w jednym z wpisów na Instagramie.

Zamieścił w sieci bardzo obszerny wpis na temat swoich nieudanych zakupów online. Gwiazdor wymienił kilka przedmiotów, które okazały się zupełnym niewypałem, a pod sam koniec, nawiązał do okularów, które wówczas miał na sobie i to właśnie w tym momencie zdradził wielką tajemnicę:

– …tudzież te okulary, w których możesz sobie np. zatańczyć „Gangnam Style” (tyle że żona z córką mają ubaw, gdy zakładam, więc chyba z powodów rodzinnych zostawię) – napisał.

Fani zaskoczeni wyznaniem. Szymon Hołownia ma córkę!

Po komentarzach możemy stwierdzić, że zdecydowana większość nie była świadoma, że ich ulubieniec ma córkę:

– Dość niedawno dowiedziałam się, że Szymon Hołownia ma żonę, teraz się dowiaduję, że ma jeszcze córkę! taka fanka… – napisała jedna z fanek.

– Mam tak samo. Szymonie, z serca gratuluję! – potwierdza w odpowiedzi kolejna osoba.

– Żona i córka? Ile lat mnie ominęło? – pyta jeszcze inna.

Źródło: pikio.pl

Share