Katarzyna Dowbor wraz z ekipą pomogą przerwać piekło. Spektakularny sukces dziennikarki.

Katarzyna Dowbor wraz ze swoją ekipą dała nadzieję na lepsze życie bardzo wielu osobom. Jedną z nich był pan Wojciech, który od lat zmaga się z niepełnosprawnością. Dziennikarka i prezenterka postanowiła mu pomóc.

Katarzyna Dowbor wraz z ekipą programu „Nasz nowy dom” emitowanego w telewizji Polsat pomogła już bardzo wielu osobom w spełnieniu ich marzeń. Uczestnicy, którzy zwracają się do niej o pomoc, nierzadko mają za sobą bardzo trudne doświadczenia życiowe. Jedną z takich osób był pan Wojciech Durka z Wąsewa. To właśnie do niego przyjechała ekipa telewizji Polsat, aby odnowić jego dom.

Już wkrótce lokum pana Wojciecha będzie nie do poznania. Dla niego remont jest wybawieniem z dramatycznej sytuacji życiowej i materialnej. Mieszkaniec Wąsewa, któremu zdecydowała się pomóc Katarzyna Dowbor, jest osobą niepełnosprawną. Na skutek poważnej choroby musiał poddać się amputacji obu nóg. Mężczyzna od dekady porusza się na wózku inwalidzkim. Jego dom jest bardzo mały i nieprzystosowany do potrzeb osoby niepełnosprawnej.

Katarzyna Dowbor wraz z ekipą pomogą przerwać piekło

Pan Wojciech mieszka w domu ze swoją żoną i 4-letnią córką, Anią. Jednak oni sami nie zgłosili się do udziału w programie. List do redakcji Polsatu napisał brat niepełnosprawnego mężczyzny, który nie mógł już dłużej patrzeć na cierpienie członka rodziny. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać, wkrótce potem przyjechała ekipa, aby dokonać wstępnych oględzin i wybrać odpowiednie rozwiązania, tydzień później rozpoczęły się prace ekipy remontowej.

– Jesteśmy szczęśliwi, że tak nieoczekiwanie zmienią nam się warunki życia – mówi szczęśliwy mieszkaniec Wąsewa.

Spektakularny sukces dziennikarki. Pomogła w piękny sposób

W czasie remontu rodzina zamieszkała w hotelu. Już wkrótce Katarzyna Dowbor zabierze ich do odnowionego domu. Będzie on w pełni przystosowany do potrzeb osoby niepełnosprawnej. Projektanci zadbali, aby pokrzywdzony przez życie mężczyzna mógł żyć w bardziej komfortowych warunkach niż do tej pory.

Remont starego domu potrwa zaledwie 6 dni. W Wąsewie trwa prawdziwa rewolucja. Efekty z pewnością będą spektakularne. Ekipa programu „Nasz nowy dom” ma niespełna tydzień, aby dokonać cudu. Jednak – jak już wielokrotnie można było się przekonać – dla Katarzyny Dowbor nie ma rzeczy niemożliwych. Cała rodzina z pewnością odczuła ogromną ulgę i radość, gdy ujrzała efekt prac ekipy. Dla nich to z pewnością najpiękniejszy prezent.

Źródło: pikio.pl

Share