Michał Szpak po raz pierwszy pokazał tatę. Internauci są zachwyceni

Michał Szpak rzadko pokazuje się w towarzystwie swojej rodziny. Tym razem zrobił jednak wyjątek. Na zdjęciu razem z tatą i psem uśmiechnięty oświadczył, że Dzień Ojca obchodzi kilka razy w roku – zawsze wtedy, gdy jest razem z tatą. Fanki były pod wrażeniem publikacji, od której długo nie mogły oderwać oczu.

Michał Szpak spędził trochę czasu ze swoim tatą. Najnowsza publikacja wywołała wielkie poruszenie w social mediach artysty. Nic dziwnego, to pierwszy raz od dawna, kiedy Michał Szpak pokazuje swojego tatę. Fanki doszukują się pomiędzy nimi podobieństwa.

Michał Szpak pokazał tatę. Internauci są zachwyceni

Artysta jest bardzo przywiązany do swojej rodziny, o czym wielokrotnie wspomina w wywiadach. Ostatnio postanowił wybrać się z tatą na przejażdżkę. Panom towarzyszył ich wierny pies, który zdaniem internautów jest przeuroczy. Z ich wspólnego spotkania powstało pamiątkowe zdjęcie, które z pewnością artysta będzie miło wspominał po latach. Internauci byli pod niemałym wrażenie, bowiem w Internecie na próżno szukać zdjęć taty Michała Szpaka. Użytkownicy Instagrama uważają, że obaj panowie są do siebie podobni.

– Dzień Ojca jest zawsze wtedy kiedy go spotykamy – brzmi opis zdjęcia Michała Szpaka.

– Kocham Was – napisała Ewa Szpak, siostra artysty.

Internautki podekscytowane komentowały zdjęcie

Fanki wręcz oszalały na punkcie zdjęcia.

– Najlepiej! Ściskam Was – napisała jedna z internautek.

– To prawda, cudownie widzieć Wasze szczęście i uśmiechy na twarzy. Niesamowite – stwierdza ktoś inny.

– Aaaa, rodzinka! Zwariowałam na Waszym punkcie. Chcemy więcej! – czytamy.

– Widać, że jaki ojciec, taki syn. Wspaniale! Przystojniaki! – uważa kolejna fanka Michała Szpaka.

– Ale super! Wyglądacie na takich szczęśliwych! Piękna sprawa. Zazdroszczę Wam! – brzmi kolejny wpis.

Po tak miłych komentarzach Michał Szpak z pewnością jeszcze nie raz pokaże się razem z tatą. Może kolejna fotografia powstanie w trakcie branżowej imprezy? Fanki zadeklarowały, że chciałyby zobaczyć tatę Michała w jakimś stylowym garniturze.

Źródło: pikio.pl

Share